Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális hogy ennyire tudatlan...

Normális hogy ennyire tudatlan? Tényleg eddig nem érdekelte ez a téma?

Figyelt kérdés

van egy haverom, 15 éves.. és most kérdezgeti hogy hogyan is kell dugni.. hogy kell 1 kotont felhúzni stb..

15 évesen.. szerintem ilyeneket illene tudni nem?


F a haverom és énis


2009. jún. 10. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
15 évesen mit akarsz még? ráér vele..
2009. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Én már 13 évesen többet tudtam szerintem mint egyes 17-18 évesek. Minden attól függ, hogy mennyire érdekli az embert. Lehet a gyereknek csak ilyen hirtelen jött hóbort hogy most ő dugni akar, de azt sem tudja mit jelent.
2009. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem. Azért olyan 12 éves kora tájékán el kell kezdenie érdekelni és 13-14 évesen szerintem azért alapvetően tudnia kell (én pl akkor már nagyon akartam), de 15 évesen...
2009. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
80%
Mér ne lenne normális, muszáj, hogy 12 éves korától mindenkit csak ez érdekeljen? lehet, hogy ő későn érő típus.
2009. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Az én férjem 14 évesen eldöntötte, hogy direkt nem foglalkozik lányokkal meg ezzel az egész kérdéssel, mert nagy hatással volt rá egy tanárja, aki lelkükre kötötte, hogy ne szakítsák le az éretlen almát, mert rosszul járnak. Ma ennek én élvezem a gyümölcseit. Ő sem tudta, nem 15 évesen, hanem jóval később, hogy kell dugni (pontosabban szeretkezni), de semmi szükség nem volt arra, hogy tudja, mert profin jött ösztönből minden. Nagyon jó szerető!

Úgyhogy semmi gond a barátoddal.

2009. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Sokan előttem hihetetlen butaságokat beszélnek.

A felvilágosítást már 8 éves korban el kell kezdeni, már akkor nagyon sokan magukhoz nyúlnak és ha nem tudják, hogy mi is történik velük, esetleg azt mondják, hogy ez rossz, vagy csak érzik, hogy tabu, akkor hihetetlen szorongások gyűlhetnek föl és lelkileg megnyomoríthat egy embert.

10 éves korban jön a második fázis, ez után jönnek majd a testen történő váltiozások, az első magömlés, menszesz. Ha nem tudják, miről van szó és ez miért van, ismét lelki problémák lehetnek.

A teljes fölvilágosítást pedig 12-13 évesen kell megejteni. Ekkor kezdenek el aktívan érdeklődni a másik nem iránt és az nem megoldás, hogy tiltják őket, eltitkolják. Lelki defektek adódhatnak vagy épp balesetek. Magyarországon 14 éves kortól mindenki teljesen törvényesen szeretkezhet.

2009. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem baj az, ha valaki kérdez. Főleg ennyi idős korban. Persze van, aki ennyi éves korára eléggé felvilágosult a témáról. Az viszont nyilvánvaló, hogy nem mondanám érettnek egy szexuális kapcsolatra. Most ezen ne vitatkozzunk, hogy illene-e vagy nem. Mindenesetre a tudás az hasznos és nem árt ha ilyenekről is tud. Így nagyobb az esélye, hogy nem csinál hülyeséget. Szüksége lenne egy kis felvilágosításra az tény.
2009. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

uccsó válaszolónak adok igazat :)

szerintem is 15 évesen jó pár dolgot kéne már tudnia..

nem olyanra gondoltam h G pontos orgazmus v akármi.. de pl hova kell rakni a kisbarátját szeretkezéskor stb..

2009. jún. 11. 09:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg teljesen normális, hogy egy 15 éves fiú még nem tudja, hogyan kell közösülni, hogyan kell kotont felhúzni. Még csak 15 éves! Abszurd lenne egy ennyi idős gyerektől elvárni, hogy tapasztalt szexbajnok legyen. Hova sietnek a mai tinik, csak azt nem tudom.


Az viszont már gáz lenne, ha 15 éves korában nem tudná, hogyan csinálják a gyereket, hogyan kell védekezni, ha nem ismerné a férfi és női nemi szerveket, a működésüket.

2009. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Nem ő tehet róla h nem tudja. Ez szülői hiba, az ő dolguk lett volna 2-3 éve h leültessék a fiukat és felvilágosítsák. 2009-et írunk, eléggi kifordult magából a világ, már nem 17-18 évesen történik meg az első aktus, hanem inkább jóval előbb. Szal 15 évesen már elviekben tudnia kéne sok mindent a szexualitásról... 36/N
2009. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!