Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem, hogy a fiúk miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CuteZoe kérdése:

Nem értem, hogy a fiúk miért várják a lánytól az első lépést? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Hiszen a lányok (vagyis a többség) nem mer leszólítani egy fiút és elkérni a telefonszámát... Ők pedig azt hiszik, hogy ha nem kérik el a mobilszámát a "Szép" lányok akkor ronda... pedig ez szerintem nem igaz... és mivel a fiúk is félnek így ők sem mennek oda így mindkettőjük azt hiszi hogy esélytelen a randizásban..
2013. febr. 23. 19:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves 20:40-es válaszoló!

Elnézést ha félreértettél, nem arra akartam kilyukadni, hogy a külső a legfontosabb...

2013. febr. 23. 20:59
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnos a 20:40-es másra sem tud gondolni.

Egyébként szerintem ezen az oldalon a legtöbb ember túlkombinálja a dolgot.

Ha egy férfinak megtetszik egy nő, finoman flörtölni kezd (szavakkal, mosollyal, gesztusokkal, stb.). Ha a kiszemelt nem viszonozza, bukott ügy, ha viszonozza, egyértelmű, hogy kíváncsiak egymásra és ha a férfi elhívja valahová, nem mond nemet a nő.

Ha a nőnek tetszik meg egy férfi, ő is jelzi ugyanígy. Ha a férfi érdeklődését felkelti, még szép, hogy randit kér és a nő nem fog nemet mondani.

Az etikett régen megkívánta, hogy a férfi udvaroljon, ő kérjen randit és ez a mai napig így van. Csak különbséget kell tenni aközött, hogy valaki csak játékból flörtölget vagy komolyan érdeklődik. De egy véletlen összenézés sem ad okot arra, hogy randira hívjon egy férfi egy nőt, de ezzel egy férfi tisztában is van.

Ez az utcán leszólítgatós dolog... hogy is mondjam... semmit sem ér. Ha egy fiú leszólítana, még szép, hogy visszautasítanám kinézettől függetlnül, mert egyértelmű a szitu: leszólít bárkit, mert barátnőt/numerát akar. Nem engem, hanem bárkit, aki leáll vele. Ez a probléma ezzel.

2013. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
azért mert nagyrész visszautsitják öket nagyrész a lányválaszt így meg tutira mehetnek ahelyett hogy mindekinél kis sikerrel bepróbálkoznának ..
2013. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A lány hiába választ, ha épp azt a fiút nem érdekli, akit választana.

Nem csak a lány választ és nem csak a fiú választ, hanem egymást választják. Ezt próbáltam elmagyarázni (sajnos sikertelenül)

Arra igen kicsi az esély, hogy bejön az utcán leszólítás. Csak magadnak ártasz vele, az önbecsülésed húzod egyre lejjebb a visszautasítások miatt. A módszerrel van gond, nem a kinézeteddel vagy bármi mással.

2013. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdeztem, nekem nincs ilyen problémám... És tisztán megértettem amit mondani akartál, hisz a vélemények érdekeltek.
2013. febr. 23. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!