Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Izgulok, ha találkozok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgulok, ha találkozok a sráccal. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Kettesben fogunk találkozni. Félek , hogy nem lesz miről beszélgetni, meg ilyenek. amugy is félek egy kicsit hogy mi lesz. mit csináljak ?
2008. jún. 7. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Én fiú vagyok és szerintem a fiúnak kell a beszédben a témákat adni megbeszédben tartani kettötöket és ha sétáltok vagy parkba ültök mindig adódik téma amit láttok meg minden és akkor tudtok beszélni báár.... nekemis ezeket mondtok és én mégis félek mindig hogy nemtudok mondani semmit mert csendes vagyok xD
2008. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
szedjél nyugtatót
2008. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Felesleges izgulni, mert a rendin két dolog történhet (már beszélgetős szempontból):

-Vagy megteláljátok a közös hangot, és a természetes beszélgetés örömforrás lesz mindkettőtöknek,

-Vagy pedig valamelyikőtöknek, vagy mindkettőtöknek kellemetlen, fárasztó, unalmas, felháborító, kiábrándító, stb. lesz a beszélgetős rész.


Nos, ha az utóbbi eset fog bekövetkezni, az már az elején rossz fényt vet a közös jövőtökre, de legalább már itt kiderül, hogy mi az, amit nem érdemes erőltetni.

2008. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, én is ettől paráztam a kapcsolatom elején, mert nem vagyok túl bőbeszédű, de igazából semmi gond nem volt a beszélgetésekkel.


Mindig adódott valami téma. Lehet beszélni filmekről, TV-műsorokról, amiket mostanában láttatok. Vagy utazási élményekről, kalandokról, vagy hogy kinek mik a hobbijai.


Volt persze olyan, hogy egymás mellett ültünk pár percig szótlanul, de megbeszéltük aztán, hogy ez így is jó, nem kell folyton dumálni.


Aztán később meg már azért nincs ilyen gond, mert a csókolózás minden szabad percet kitölt :)

2008. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!