Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyen így barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen így barátnőm, ha szinte már minden korommbeli lány tapasztalt a párkapcsolati élet terén és én meg még ott tartok, hogy nem is tudok szexelni sem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ez a tapasztalatlanság az, amitől semmi önbizalmam nincsen és ezért van az, hogy eddig csak szűz, még csókolózni sem csókolózott fiatal tini csajoknál tudtam sikeres lenni, huszonéves fiúként. Egyszerűen, ha ránézek már egy jól fejlett, szép 17 éves csajra is, egyszerűen nem tudok neki mit adni, mert érzem, hogy ő is több szexuális tapasztalattal rendelkezik, mint én. Ettől kevésbé értékesnek érzem magam és nem tudok olyan laza meg határozott, magabiztos sem lenni egy randin, mint egy szűz, tapasztaltalatlan 14-15 éves lánnyal például.

Olyan rossz ez, mert én komoly kapcsolatra vágyom, egy normális, rendes, bájos lánnyal, de így sosem tudok egy korombeli lányhoz sem közel kerülni, már ők is érzik rajta, hogy egy tapasztalatlan kisfiú vagyok még a korom ellenére.



2013. jan. 27. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy?
2013. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2013. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a f*szt foglalkozol avval, h tapasztalatlan vagy a szexben? :D Egyszer mindenki volt szűz, és utána valahogyan elkezdte a nemi életet! Most az akaszt meg téged, hogy nem mindenki kezdi ugyanazon életévében??


És ha -tegyük fel- 29 éves vagy, avagy 55?? Akkor mi van, ha még szűz vagy? Nem szűz 50-esek, harmincasok is tudnak bénázni randin!! Az a te dolgod, hogy kinek és mikor árulod el, h szűz vagy. Ez nem látszik meg a bénázáson!


Meg kulonben is, ha udvarolsz egy csajnak és rákérdez, szűz vagy-e, akár be is vallhatod. Ha 55 vagy, úgy se hiszi el, de akkor se, ha 45 vagy. Ha meg 29 vagy, és elhiszi neked, akkor mi van? Ha ezért ott hagy, máris kiszűrted, hogy az ilyen kis oktondi hü lye pi csának nem érdemes udvarolni, ha az a feltétele, hogy udvarlója tapasztalt-e a szexben.


Itt lényegileg egyetlen tényezőt látok fontosnak: félénk kis pö cs vagy-e, vagy nem? A csajok nem szeretik az ilyet, érthető okokból! Nem biztos, h tehetsz róla, ha félénk vagy! 20 éves korom előtt én is az voltam!!

Na de lehet tenni ellene! Tessék előbb önismereted mélyítésével kezdve megismerni másokat is ,pl. a női lelket, akár lányokkal való haverkodás során! Aztán jön minden!


Innentől szinte csak a pénzhiány állithatja meg az embert, mert ez egy buta, korlátolt anyagi(a)s világ, még utazni se lehet pénz nélkül, szinte semmit se lehet anélkül tenni, baszni se, udvarolni se, max b*szhatja pénz nélkül az ember. Nem, mintha a pénz lenen a legfontosabb dolog, bármilyen téren is... viszont elég durva, meghatározó körülmény a pénz...

2013. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit ,hogy tudod mi még a te bajod? Ami sok fiatal srácnak, és nekem is anno: sajnos függővé teszed a sikeredet attól, hogy mennyire szép, vagy a pasiknál mennyire sikeres a csaj, akinek udvarolnál. Basszál az egészre, és udvarolj annak, aki tetszik! Persze azt el kell döntened, h ha megszerezted a nőt, aki mondjuk túl szép, esetleg más elveheti tőled... Tehát ha hosszú távra kell, akkor vagy közepesen szép nőt keress ,vagy néha lehet nagyon vonzó is, amennyiben képes vagy kivárni, h hónapok során megismerd őt, és ez esetbe n50%, h működni fog, tehát ha kellően korrekt , hűséges a nő, akkor nyertél, ha nem, akkor uram, ön nem nyert, vesztett fél évet az életéből és lehet másnak udvarolni onnantól.
2013. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szexelni mindenki tud. ez ilyen ösztönös dolog, a fajfenntartáshoz szükséges, legfeljebb egyesek kevesebbet gyakoroltak, mint mások.

hogy milyen tapasztalatokat, élményeket adhatnál egy nálad szexuálisan többet tapasztalt lánynak? sétákat az esőben, éjszakába nyúló beszélgetéseket, satöbbisatöbbi (persze, giccsesen hangzik, de hát lány vagyok, ez van), és magát az élményt, hogy neked ő az első és akár az egyetlen. egy csomó lánynak, mivel náluk a szex inkább érzelmi alapon működik, mint fizikai alapon, sokkal inkább számít egy különleges alkalom, akárha bénázol, mint egy falu bikája, erős csődör, aki letépi a ruhájukat és pontos precizitással teszi be a lompost.

csak ismerd meg őket. ha találsz megfelelő lányt, nem fog neki számítani. de ahhoz keresni kell.

2013. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt a nyomorék lúzer k.rva eget!
2013. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!