Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan múlik el ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan múlik el ez az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki még szerelmes a régi barátjába, de nincsenek már eggyütt, valószínű nem is lesznek. Kerüli a társaságomat, és a fiúékét is mert reméli, hogy összejöhet az exjével. Ő olyan földreszált angyal kivül és belül is, nincs akit ne kaphatna meg, amit ne érdemelne meg. Szeretném elmondani neki, hogy mindenre képes vagyok, hogy velem legyen, de félek, hogy el nem hiszi, mert már hallott ilyet. Szeretném megölni a sárkányát, de nincs neki. Ha próbálkozom nála, úgy érzi nem tisztelem, én pedig haldoklónak érzem magam. Már nem pusztán őt akarom, hanem a harcot, igazi harcot, ahol elveszhetek érte.
2013. márc. 1. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fordulj orvoshoz
2013. márc. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

természetesen ezt mond el neki is őszintén beszélj az érzéseidről, hogy neked ez így nem jó.. ha nem érdekli akkor hagyd mert belefásult az előző kapcsolatába legalább fél év kelleni fog mire felébred... ha meg érdekli akkor az pozitív hátha segít is a dolgokon :)


vagy ha kevésbé vagy talpra esett akkor vidd el sétálni, kirándulni erődbe, tóhoz, stb. csinálj közös izgalmas programokat, hogy elfeledtesd a múltat

2013. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megfognám a kezét, és már indulnánk is, de tiltakozik. Én őt pont annyira ismerem, hogy tudjam mit akarok, de ő engem nem sajnos. Nem az a gond, hogy nem merek vele beszélni, hanem falba ütköztem. Hiába mondanám el neki, mi mindenre vagyok képes, mert tudom a választ, ezért inkább be akarom bizonyítani, de amint mondtam nincsenek sárkányok.
2013. márc. 1. 00:40
 4/12 anonim ***** válasza:
2es ismét akkor próbálj a kedvében járni, valahogy biztosan meg lehet törni csak idő kell hozzá nekem is több hónapot kellett várnom a mostani kapcsolatomra de megvártam és meg is érte :) sok sikert !
2013. márc. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ppqq111 ***** válasza:
írj neki verset!!!!! Ne add fel ha tényleg nagyon szeretnéd őt! Írj sokat akár normálisan papírra vegyél virágot! Udvarolj !!! De sokszor tedd meg ne csak egyszer!! És észre fogja venni h oda vagy érte!!! Lehet mások szerint csöpögős, de pont h ez kell, h ilyenek legyenek a srácok! ÉS ne legyél túl rámenős!
2013. márc. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát nagyon kemény vagy..:D

ne haragudj, de ez az írás..

Ne nyálaskodj, hanem lépjél! Üzend meg az exének, hogy seregeink harcban állnak, kész vagyok meghalni e nemes asszonyért! Jöttömre 5 nap múlva számíts, pirkadatkor kelet felől!.. Ha jófej a srác,akkor még be is öltözik sárkánynak

2013. márc. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5ös, te fiú vagy? Tudom, hogy várnom kell, de addig csak aggódni birok hogy lehet-e valami, és ez megőrjít.
2013. márc. 1. 01:25
 8/12 ppqq111 ***** válasza:
én csaj vagyok és a régi romantikus verzió jönne be !!! ennyi
2013. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ppqq111 ***** válasza:
de várás közben tehetsz is többet érte!!! :)
2013. márc. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
6os. direkt kikértem, hogy nem érdekel ki az, mert még én se tartom normálisnak magam, és biztos lesúlytanák rá, de ha az exjét bántom azzal őt bántanám.
2013. márc. 1. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!