Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan lányok kezdeményeznek nálam facebookon, akk egyáltalán nem vonzóak a számomra, a vonzó lányok miért nem kezdeményeznek nálam, csúnya fiú vagyok ezek szerint?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nem kell kiforgatni a szavaim

másrészről elég nagy számban vannak hozzám hasonlóak, akik nem tudnak párkapcsolatot kialakítani

de az megnyugtat, hogy én előbb rátalálok az igazira, mint egy olyan amilyen te vagy! :)

2013. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ez a kilencesnek ment
2013. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10

eddig akárkivel ismerkedtem, belém szeretett (az is előfordult 1-2 személynél, hogy én is belé) csak aztán ilyen vagy olyan okoból véget kellett vetni a dolognak

2013. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

# 4/13


Szerintem a beképzeltség és a nagyképűség szerepet játszhat a dologban.

2013. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
most egy széplányak nemhiszem h kéne kezdeményezni csak válogatni ... aki meg kezdeményezni se tud mer azt mért válasza foglakozon vele ha az enyit se tud.. aki meg neked nemteszik gondolom másnakse nagyon ezért rávan kényszerölve h kezdeményezőbb legyen
2013. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

11-es


akkor ezzel elkéstél mert boldog házasságban élek az Igazimmal :)

2013. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Alapból nem szeretem az fb-s kezdeményezős dolgot szerintem gyerekes. Várod hogy a szádba repüljön a sült galamb vagy mi? Neked nem kell tenned úgy gondolod? Az hogy csúnya vagy-e 2 dologból áll össze; egyik belenézel a tükörbe és megmondod másik a többi ember véleménye (megosztott lessz, de valószínűleg lesz egy többségi vélemény) azonban ha nem próbálkozol vagy nem beszélsz erről másokkal magányosan kockulhatsz a géped mögött sose tudod meg
2013. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!