Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csúnya lányok képesek a külsőtól elvonatkoztatva párt választani, ellenben a szép, vonzó lányok csak is jóképű-magas fiúkkal hajlandóak összejönni?

Figyelt kérdés
Már figyelem egy ideje, amióta mindenféle lánnyal ismerkedem és adok esélyt a csúnya lányoknak is, hogy valahogy a csúnya lányokért alig kell valamit csinálnom és már belém szeretnek meg gyakran kifejtik, hogy nekik nem a külső alénye, igaz sokszor ők azt mondják rám, hogy helyes vagyok, de a mai napig nem tudom, hogy ezt őszintén gondolják-e vagy csak így akarnak megfogni maguknak? A szép lányok viszont bunkók, van tartásuk és szinte betörhetetlnek, többnyire nem is akarnak velem ismerkedni, aki mégis ismerkednik velem azzal is max haveri viszon alakul ki, de sosem érzem, hogy vonzódnának hozzám vagy akarnának velem járni. Nem vagyok egy adonisz, de vannak tőlem rondább fiúk is az tény.
2013. márc. 1. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Miért általánosít minden fiú?
2013. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Mert mindenki a szép embert szeretne maga mellé!

A ronda is, meg a szép is szépet akar!


Na bumm.


Állandóan ez az általánosítás.. nagyon uncsi már.

2013. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megfigyelésed nagyon torz eredményt hozott.

Amit írtál, az csak az igazán reményvesztett, igénytelen, tényleg brutálisan ronda hölgyekre igaz. Ők azok, akiknek mindegy, hogy ki teszi be nekik, csak farka legyen.

Én inkább pont azt figyelem meg, hogy külsőtől függetlenül ugyanúgy majd' mindegyik lány nagyrészt a külsőségekre, "menőségre" hajt, és igazából csak roppant kevés az, aki tényleg nem az alapján választ vagy utasít el, hogy milyen a külsőd.

Sőt, sokszor két hasonló kinézetű közül inkább választják azt, aki belső értékekben kevesebb.

Mellesleg az, hogy ki a szép, ki a csúnya, eléggé szubjektív dolog.

2013. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első, ez nem ugyanúgy általánosítás? :D
2013. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De az. :) Irónia akart lenni, mert már nagyon unom ezeket a hülye sztereotípiákat.
2013. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben van humorod :D Akarok egy irónia karaktert a billentyűzetbe, vagy legalább megtervezni egyet :P
2013. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ez szuper ötlet,szólj ha sikerült,érdekelne!:D
2013. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Irónia gomb csak a gyengébbek kedvéért.
2020. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!