Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha folyton egymással csókolózó szerelmespárokat látva meghasad a szívem és bedepizek és legszívesebben sírnék, ha tudnék fiú létemre?

Figyelt kérdés
Tudom gáz, de ez van. Valahogy mélyen érint a dolog. Érzelmes típus vagyok amúgy is, mindig vágytam egy lányra, akivel szeretjük egymást, de nekem sosem volt szerencsém a lányok terén, ennek több oka van, de a lényeg, hogy egyre jobban megvisel, ahogy telnek az évek, ha szerelmespárokat látok és főleg, ha egymást falják is meg ölelgetik. Én is úgy szeretnék egy lányt ölelgetnii és csókolni, bár tudom nem vagyok a lányok álma testi adottságaim miatt.
2013. márc. 3. 02:05
1 2
 11/11 BalaZS7 válasza:
én vagyok a10es ..bocsi jól elirtam nem a srácot szeretem hanem a csajt aki a srácot csókolta meg ..ennyit akartam :D
2013. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!