Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a szép lányokkal való ismerkedésnél nem tudok olyan magabiztos és határozott lenni, mint egy csúnya lánnyal való ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kevés vagyok a szép lányokhoz, így kicsit kerülöm is őket, míg egy csúnya lánnyal lazán találkozom és megcsókolom stb. Most is ismerkedem egy szép lánnyal, de csak facebookon beszéltünk még és meg is jegyezte, hogy így elég lassan halad a dolog, talán már sejti is, hogy félek tőle, nem merek vele találkozni, mer kevés vagyok hozzá, csúnya fiúnak érzem magam.

2013. márc. 4. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd benne a hibakat akar jellemeben akar kinezeteben. A "csunya" lanyoknal is ez ad neked ombizalmat csak ott sokkal szembetunobbek ezek a hibak.
2013. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az csak a fejedbe dol el hogy mennyire erzed magabiztisnak magad.es ez azt jelenti hogy az reg rossz ha kulsodbol merited az onbizalmad.ugyan is nem onankene amugy meg ha ilyen szep lany randizni akatveled nem hinnem hogy olyan csunya lennel
2013. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
es ez fassag kerese benne a hibat logaszt.csak a sajat fejebe van hiba es ezen kell valtoztatni
2013. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát még a csaj nem látott képet rólam, csak én róla.
2013. márc. 4. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:

3.-nak teljes mértékben igaza van. És teljesen szubjektív, hogy kinek mi a csúnya. Kis önbizalomnövelőnek: engem mindig elég jó nőnek tartanak a környezetemben lévők, de még egy "szépfiú" barátom sem volt. Sőt, határozottan nem helyesek, akikért én odáig és vissza vagyok.

Ezek a dolgok nem relatívak, vagy van köztetek vonzalom, vagy nincs. A kisugárzás sokat számít. Próbálj meg magabiztosabb lenni, erősítsd kicsit az egód, és ne a másikat akard lehúzni.

2013. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy szép lány is ugyanolyan ember. Azért, mert jobban néz ki, mint egy bányarém, még nem kell az egekig emelni és képzelt tulajdonságokkal felruházni. Gondolj rá egy emberkánt, akinek vannak rossz tulajdonságai, problémái, kétségei, mint akárki másnak. Másrészt meg olyan nincs, hogy "kevés vagyok hozzá". Miért lennél kevés hozzá? Ő valami atomfizikus, te meg síkhülye vagy? Vagy csak azért gondolod, mert őt szépnek találod, magadat meg nem? Erre ne alapozz, honnan tudod, hogy milyen az ízlése, lehet, hogy kifejezetten tetszel neki, csak te elfújod az egészet a félénkségeddel. Dolgozz az önbizalmadon!
2013. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!