Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy aacsony fiúnak van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aacsony fiúnak van értelme csajozna, van egyáltalán olyan lány, aki járna alacsony fiúval vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Mindenhol az megy, hogy a lányok, nők ösztönösen a magas fiúkhoz tudnak vonzódni, még ilyen kutatásokat is olvastam na meg tényleg azt látom sulimban is, hogy ilyen mackós, nagy darab 185cm körüli fiú jár egy aranyos, pici 155cm körüli lánnyal.

2013. márc. 4. 12:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen hülyeségeket kérdezel inkább ne reménykedj...
2013. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak áltatni, szóval ne reménykedj
2013. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem a 165 cm a gond, hanem az előnytelen arcvonások.
2013. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És igen, ha egy nő visszautasít, annak kizárólag a külsőd lehet az oka.
2013. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. És nem a magasság, hanem a hozzáállásoddal van a baj. Úgyhogy legyél b*zi.
2013. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Na ugye,hogy nincs olyan lány, aki egy alacsony-vékony fiúval el tudna egy kapcsolat képzelni, tudtam én, mennyi felszínes nő van ebben az országban, de mindegy, a mai csajokat elnézve csak pár pin-t buktam, másra úgysem vagytok ti jók. -.-
2013. márc. 4. 18:38
 17/18 anonim ***** válasza:

Csak erre vártál mi, nem gondolod hogy gyerekes vagy? Na ugye... úgyse értek annyit...

Van egy rossz hírem nem mi vesztünk vele, csak te, az első hozzászólásom meg lefordítom ha a pici agyacskád nem értette volna: amíg olyan hülye vagy hogy azt hiszed a magasságod a gond, addig inkább ne reménykedj (amúgy is wtf remény) csináld vagy ne csináld, azzal hogy itt nyivákolsz mitől lesz jobb?

2013. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igyál kecsketejet, az tényleg jó erre, bár ezt gyerekkorban kellett volna...
2013. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!