Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék csajozni, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék csajozni, hogyha a sors alacsony és vékony termettel áldott meg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 15:10
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

"Bízz önmagadban, és hidd, hogy többet ér a lelked szépsége a tested szépségétől!"


hahaha.. Ez most gúnyolódás volt? vagy egy semmitmondó közhely?

2013. márc. 4. 15:18
 22/37 anonim ***** válasza:
50%
Olvasd vissza az előző 70 ezer hasonló kérdésre adott válaszokat.
2013. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom honnan veszitek ezeket a hülyeségeket,hogy az alacsony fiuknak nincs esélye nőknél, két olyan srácot ismerek akik alacsonyak,és van vagy volt esélyük a nőknél, az egyik srác az egyik legjobb barátom, anno suliban az egyik legjobb csajjal jött össze, csak sajnos voltak dolgok ami miatt nem működött sokáig a dolog, de ez nem amiatt volt mert a srác nem volt magas. Egy másik srác, aki szintén nem egy égimeszelő, sőt inkább alacsony, neki se okoz túl nagy gondot csajokat felszedni, volt rá példa, hogy tőle idősebb nőkkel jött össze, össze is költöztek, igaz ha jól tudom annak is vége, de legalább volt csajuk, mégpedig azért, mert megmerik szólítani a csajokat, van önbizalmuk, meg a neten sírnak behúzott sötétítő, vagy leengedett redőny mellett. Össze kell magatokat szedni, nem ide kiírni ilyen búval baszott kérdéseket, mert ezzel nem fogtok előrébb jutni.
2013. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
..."nem a neten sírnak"...
2013. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
90%

Hát öcsém, nehéz dolgod van. Aki alacsony és/vagy vékony, az a legújabb eu-s szabályozás alapján nem minősül teljes értékű embernek. Ezért amennyiben a testmagasságod nem éri el a 170 cm-t, nem vagy jogosult önállóan egy nővel való randizásra. Kiskapu, hogy ha kerítesz még egy hasonlóan alacsony srácot és hármas randira mentek, akkor az összmagasságotok alapján már minden rendben lesz.

Innentől problémát már csak a helyzet jogi rendezése okozhat, ugyanis háromfős házasságot még nem találtak ki. De muszlim országban megoldható a dolog, csak nyilatkoznotok kell, hogy két napon belül elhagyjátok az ország területét.

Ha viszont mindenképpen Magyarországon szeretnétek szertartást, akkor már nem kell sokat várni, az Országgyűlés még tavasszal napirendre tűzi az élettársi kapcsolatok kibővítését három főre, amennyiben a két férfi együttes testmagassága és testsúlya nem éri el a nő testmagasságának és súlyának a dupláját.


Javaslom, hogy addig is lobbizzatok az esélyegyenlőségi ombudsmannál, hogy a szórakozhelyeken külön jelzéssel lássák el az alacsonynak minősülő fiúkat és amelyik lány hajlandó velük ismerkedni, annak járjon egy ingyenes cosmopolitan koktél.


Ne aggódj, mindenre van megoldás!

2013. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

jólvan, akkor megpróbálok normális lenni :)

szóval elöször is legyél ápolt!!!

nem mindegy, mennyire vagy alacsony, és ehhez mennyire vékony

én alacsony, izmos lány vagyok, személy szerint úgy gondolom, hogy max 1-2 cm-vel lehetek magasabba srácnál, de jobb,ha magasabb egy picit

súlyra meg feszélyezve érezném magam, ha több lennék nála (szerintem a legtöbb lány így van vele)

a hozzáállás meg megint egy másik téma, mert ha próbálsz ellene tenni, pl sportolsz valamit, az sokkal szimpatikusabb szerintem, mintha otthon ülsz, és rinyálsz

ha fiatalabb vagy, akkor még nöhetsz

ha meg mindent megteszel, nem azt mondom, hogy mindenki, de hidd el, hogy sok lány értékeli, ha törekszel :)

2013. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Unjuk már ezt a kib*szott rinyát.

Nem a sors miatt vagy balhere. Sok alacsony, nyeszlett f*sznak van nője.

2013. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
59%

19-es vagyok.

Úgy érzem, hogy semmilyen gúny, és szemtelenség nem volt a mondatomban, őszintén írtam amit írtam, és nem közhelynek szántam, viszont van egy olyan érzésem, hogy te ezt azért veszed közhelynek mert senkire nem akarsz hallgatni, ha szeretne is valaki segíteni, akkor jössz azzal, hogy DE NEKED NEM MEGY.

Bocsáss meg. Nem a világgal van a hiba, hanem veled. És így nem tudsz csajozni. Alacsony is vagy, vékony is vagy, és még hihetetlenül buta is. Higyj nekem. Inkább az utolsó miatt nem találsz magadnak nőt. PONT

2013. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Aprajafalván.
2013. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Sajnos alacsonyké srácként nem könnyű az élet, ez így van. 170cm vagyok, az egyetem alatt jó néhány különböző fősulis buliban voltunk, én voltam szinte a legalacsonyabb. Az összes nő magassarkút v. valamilyen emelt talpú cipőt viselt. Szóval átnéztek az ember feje felett. Szorongva is éreztem magam a többi srác mellett, mert én voltam legkisebb.. köztudott, hogy a nők a tömegből kitűnő férfiakat veszik észre, hát erre nekem nem sok esélyem volt :). Szóval felejtősek lettek ezek a bulik is. A nők nem tisztelik az alacsony <175cm férfiakat, kihasználni kihasználják őket utána lapát..

Arról külföldi statisztikák vannak, hogy az alacsony férfiak között számszerűen több az egyedülálló, mint a magas (180cm) férfi társaik között...

Amerikai tanulmány volt: 50-ből 0 nő választotta az alacsonyabb srácot.. (az alacsony férfi is helyes volt nemcsak a magas).. Ezek mind tények, amiket jobb elfogadni..

Esélytelen nem vagy csak tartós hosszú kapcsolatba ne éld bele magad, mert a magas hercegek mindig nyernek..

2013. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!