Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem kell nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem kell nektek egy kedves fiú miért csak az érzéketlen egoista, beképzelt srácokhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés
Én ilyen kedves, udvarias fiú vagyok, de észre sem vesznek a lányok. Sokan még köszönni sem szoktak a suliban, pedig én mindnekivel kedves szoktam lenni, azt meg senki sem tudja még rólam senki, hogy érzelmes és szeretgetős típus is vagyok. Legszívesebben állandóan ölelgetnék, puszilgatnék egy lányt, ha megkedvelném, de gondolom már ez sem vonzó, ha akedves fiúk nem jönnek be nektek csak azok, akik észre sem vesznek titeket meg mindig balhéznak.

2013. márc. 7. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem igaz. De ha ezt gondolod, akkor hidd el, ezért nem kellesz nekünk. Téveszmék...
2013. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
sajnos valamilyen szinten igaz! Akk meg tudod milyen viselkedéstvárnak mutasd azt.A kedvesség érzékenység jó de a megfelelő pillanatokban kell kimutatni mert nem a legféfiasabb tulajdonságok és lehet kiábránditó egy nő számára
2013. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Lehet hogy amit te kedvességnek tartasz az egy túljátszott maszk amivel leplezed saját maga.

Lehet hogy még te sem tudod milyen is vagy te mert be vagy tojva megismerni magad.


Nem hiszem hogy szereted önmagad vagy egyáltalán tisztában vagy vele ki vagy te és mennyit értsz. Ezért nem tudod eladni magad senkinek.


Tegyük fel hogy lenne egy barátnőd... Reggel felkelsz és bekopogtat az ajtódon egy helyes kis vidám szőke lány hogy: "szia én vagyok a barátnőd"... folytasd kérlek. Mit csinálnál?

2013. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok lány, de voltam ilyen kedves udvarias fiú, a lányokat is elég jól értem és lefolyt valamennyi víz a Dunán mióta először csajoztam.


Most felejtsük el az ember felsőbbrendű blablát. A férfiaknak és nőknek más a biológiai feladatuk.

A párválasztás célja pedig nem más mint a fajfenetartás.

Persze nekünk embereknek van egy gondolkodó elménk és annak eszébe sincs gyerekcsinálásra gondolni. Ezért minket embereket jól át kell verni némi szerelemmel, érzelmekkel és baromi élvezetes szexel.

Különben logikusan gondolkodva senki nem szobrozna otthon egy gyerekkel vagy többel.

A nőknek bizony eltart egy darabig, amíg újra tudnak reprodukálódni.

Ám mi pasik sajnos vagy nem sajnos, akár naponta több utód legyártásába is bele kezdhetünk, több nővel. Ami ráadásul élvezetes is.

Aki így tesz, persze emberi és társadalmi mércével nézve, nem biztos, hogy vonzó. Ám fajfenetartás szempontjából maga a főnyeremény. Főleg ha megtudja védeni magát, le tud dominálni más hímeket. Igen a mások cikizése is az.

Aki fel tudja hívni magára a figyelmet, az bizony, fajfenetartás szempontjából sikeres.


Ezért a nőkben van egy beépített műszer ami az ilyen pasik láttán lekapcsolja az agyukat és elhiteti velük, hogy az adott egyed baromi vonzó a számukra.

A józan eszükkel ezt az egyedet akarják majd, hűséges és csak velük kedves, normális társsá változtatni. -Mert a lelkükkel és a józan eszükkel bizony meg arra vágynak.


Azaz te lehet, hogy olyan vagy amire a nők ésszel vágynak. Viszont a visszahúzódó, hosszan udvarló magatartásoddal és azzal, hogy sokáig titkolod, hogy tetszik valójában nem indított benne el a fajfenetartó ösztönt.

Magyarul veled beszélgetni kíván, mert az jó neki. Mással meg szeretkezni, mert az utódai is jó eséllyel ilyen nőcsábászok lesznek. -Ezt a nők sem értik és eleget szenvednek szegények emiatt.


ezért kell gyorsan odamenni a lányokhoz, hogy lássák vadász vagy és nem gyűjtögető, gyermekfelnevelő, gyermekekre vigyázó egyed..


Na bocs a szájba rágós magyarázatért.


Amúgy azok a fiúk eljátszanak téged az elején, hogy megkapják a nőt egy alkalomra. Neked meg úgy kell odamenned a nőkhöz mint nekik, mert ha nem mész oda, nem fognak férfiként rád tekinteni. -Ez a baj.

2013. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

" Legszívesebben állandóan ölelgetnék, puszilgatnék egy lányt, ha megkedvelném, de gondolom már ez sem vonzó"


ez nem kedves, ez nyálas, ezt a legtöbb nő utálja. lehetsz érzelmes anélkül is hogy ezt csinálnád, mert ez borzasztó.

2013. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Evolúciós pszichológia, like. Teljesen igaza van az előző válaszolónak.


25/N

2013. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs, a 4-esnek, nem az előzőnek.


25/N

2013. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez már a nyálas kategória, amúgy kicsit végeletekben gondolkodsz. Ez az állandó puszilgatás ölelgetés kiábrándító. Érzelmes szeretgetős típus, hát ne haragudj de nem igazán vonzó, persze ne legyen a pasi bunkó, és szeresse a csajt de rajta legyen a nadrág.
2013. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hahaha vicces par lany meg pont ezeket gondolja: ajj miert csak bunko pasik vannak mindenhol ?! Furcsa dolgok ezek ...
2013. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én egy olyan fiúba vagyok szerelmes, aki nagyon kedves, szerény, visszahúzódó és rendkívül okos. Najó én is ilyen vagyok, de próbálok közelíteni. Mostanában mindig együtt megyünk le enni, öltözni, sokat beszélgetünk, sőt a mostani ültetéskor azt mondta nekem, hogy mellém szeretne ülni. Mire véljem ezeket? Lehet, hogy ugyanazt érezzük, vagy csak barátnak tart? (U.i.:egy osztályba járunk 8 éve, és hetediktől ilyen kedves velem-én ötödikben lettem szerelmes belé)
2019. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!