Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mindig nem hiszem el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem hiszem el hogy egy "menő" pasi észrevett engem. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
A gimiben visszafogott, csendes lány voltam, mindenki aranyosnak meg kedvesnek ismert, de nem voltam népszerű. Az osztályomban volt egy fiú, aki "menő" volt, nem b*nkó hanem csak könnyen ismerkedett, kb mindenki bírta őt. Járt népszerű lányokkal is. 2 éve ballagtunk el, és most jóba lettünk egymással, kiderült hogy a 4 év alatt tetszettem neki (ő is nekem az utolsó 2 évben) és most már randizgatunk. De még most is alig hiszem el hogy pont én kellek neki...
2013. márc. 7. 22:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mert őt valahogy mindig magam fölé helyeztem a képzeletbeli rangsorban. Már azon is csodálkoztam, hogy normálisan szólt hozzám akkoriban, nem hogy most bevallotta hogy mennyire bejöttem neki.
2013. márc. 7. 22:02
 2/13 anonim ***** válasza:
a menőknek is van lelkük, ki gondolta volna?
2013. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Oké ... Örülünk neki legyél boldog,de ez nem ide tartozik !
2013. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Te vagy az alacsony ronda fiú alteregója


Egyébként meghúz azt kész,el leszel intézve annyival

2013. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4. válaszolóval egyetértek :)
2013. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mi az, h hogy lehet? a szerelem ilyen, kiszámíthatatlan és bonyolult, a legváratlanabb emberkbe szeretünk bele és a legtöbbször nem is tehetünk ellene semmit. inkább örülj ennek, minthogy azon aggódnál, h "de miért pont engem választott?" élvezd ki, amíg csak lehet!! :)
2013. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2! jót röhögtem

én elhiszem, hogy örülsz, de azt hiszem már nem a suliban vagyunk

remélem minden jól is fog alakulni N

2013. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 4. igaza van, egy "trófeával" több, növeli az egóját ha meg leszel neki!
2013. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4-esnél a pont!
2013. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De még semmi célzást sem tett arra hogy "meg akarna húzni". Meg sem csókolt, csak elmentünk korizni, sétálni, kólázni stb. Mondjuk bevallotta hogy tetszem neki, de semmi szexel kapcsolatos dolog nem került még szóba.
2013. márc. 7. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!