Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen érzés elvetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés elvetni a fiúk barátságát?

Figyelt kérdés

Ugyebár ha a fiú többet akar, ti meg nem, akkor elvetitek a barátságot. "Tarhatjuk a kapcsolatot meg minden" persze :) komolyan is gondoljátok :)


csak úgy megkérdezném, hogy ez ilyenkor milyen érzés nálatok?


2013. márc. 8. 00:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha valakit le akarok koptatni, akkor annak azt mondom, hogy: "Nem vagy az esetem, ne haragudj." De ha alig ismerem, akkor biztos nem ajánlom fel a barátságomat.


Emberek közt van barátság. Aki elsősorban emberként tekint magára és másokra, ott nem olyan nagy ördöngösség a dolog.

Az én barátságom például nem vigaszdíj és nagyon sértő, ha valaki ezt feltételezi rólam.

Milyen érzés felajánlani valakinek a barátságomat? Ha elfogadja, akkor jó, ha nem, akkor nyilván nem annyira jó.

2013. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek pasi barátaim, nem véletlenül, csak haverjaim vannak de azokkal nem tervezek találkozót és nem beszélek nekik a személyes dolgaimról. Soha nem mondtam ilyet egy pasinak se mit amit a kérdező ír, mert szerintem ostobaság vagy csak udvariasodás, ha nem gondolja a csaj komolyan. Én nem tartok leki szemeteseket és nincs szükségem bologató kutyára se. Szóval nálam nincs ilyesmi, az elutasítás maga változó milyen érzés, ha a srác normálisan közeledik, vagy látom hogy szenved akkor szar érzés elküldeni, de hitegetni nem fogom sem szánalomból összejönni vele. Viszont ha bunkó módon, saját egója fényezése képpen jön oda akkor élvezettel küldöm el a p@csába.
2013. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva van. Hajt rám egy fiú, megmondom hogy nem akarok tőle semmit. Azért is hajt rám továbbra is, majd mikor nagy nehezen leesik neki hogy ezt komolyan gondoltam és nem csak az elérhetetlent játszottam, megsértődnek és otthagynak, akkor is ha tényleg barátként kezeltem és nem lekoptatni akartam. Szóval inkább a fiúk nem akarnak barátságot... vagy szex vagy semmi..
2013. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok a hülye, de mit jelent az hogy "elvetni a barátságát"??? Mármint amit szerintem jelent, annak nem lenne értelme ebben a szövegkörnyezetben, tehát gondolom mást akart kérdezni a szerző. DE MIT?
2013. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14: gondolom valaki elhajtotta a kérdezőt ezzel a szöveggel és most bánatos. Hogy pontosan mit szeretne tudni, arra nekem sem sikerült rájönnöm.


Na szóval, hogy megpróbáljak válaszolni (egy olyan kérdésre, aminek nincs sok értelme).


Szerintem a legtöbb lány azért mondja azt, hogy "legyünk barátok", mert tapintatos szeretne lenni. Jobban esne, ha azt mondaná, hogy "nem tetszel, csúnyavagy, nagyafejed, menj a pics*ába"?

Persze, nyíltabb lenne, csak senki sem szeret konfrontálódni.


Ezen nem kell kiakadni, nem rosszindulat, egyszerűen nem kellesz és kész. Mást meg te fogsz lerázni, ördögi kör.


Mondjuk én 23 éves lány vagyok, és nem rémlik, hogy mondtam volna ilyet fiúnak, aki nyomult rám. Aki nem kellett, azt elhajtottam, a hímnemű haverjaim meg vannak időtlen idők óta és kész.

2013. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

igen, elhajtottak ezzel a dumával... már két éve.

Szimplán úgy értem, ahogy kérdeztem. Jóba voltatok egy darabig, aztán többet akart, ti meg nem. Gondoltam esetleg nehéz nektek is, vagy valami.

2013. márc. 23. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!