Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezhetem vissza, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetem vissza, hogy szólítsam meg? (sürgős! ) Lent a többi

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejött nekem(persze még kicsi voltam)és összejött minden... 1 napig :D aztán nem volt sem szakítás sem ilyesmi de nekem még mindig bejön, hogy kezdhetném újra?

13/f Ui.:nem akarom hallani hogy fiatal vok :/



2013. márc. 8. 14:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek gáz ha február végén bevan rakva hogy kapcsolatba? xD de nemtom ki az mert nem úgy van beállítva
2013. márc. 8. 19:03
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, akkor lehet, hogy van valakije tényleg. Ami meg a facebookot illeti, szerintem ott inkább ne, az nem olyan "tiszta". Személyesen sokkal normálisabb az ilyet, hidd el! Tudom, hogy nehezebb, de neten keresztül kicsit személytelenebb is viszont. Úgyhogy inkább beszélgess vele valamikor, vedd az összes bátorságod, és szólítsd meg, hajrá! ;)

Viszont túlzásba se vidd, mert ha van épp barátja, akkor lehet, hogy a randiba pl. nem megy bele..... úgyhogy eleinte inkább csak beszélgessetek. :)

2013. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!