Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel randira, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel randira, ha rettenetesen be akarok jönni a srácnak?

Figyelt kérdés
Hát a fiúval már jártam 7 hónapig...1 hónapja szakítottunk és ezen a héten eléggé összemelegedtünk megint és elhívott randizni :) Arra gondoltam, hogy a hosszú csokibarna hajamat begöndörítem még úgy sem látott göndör hajjal :) a kék szememet meg valami szép natúran kifestem már csak egy szexi ruha kellene :) ti mit ajánlotok? Mi jön be a pasiknak? :) 16/L

2013. márc. 8. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hová mentek randira?
2013. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Balaton part :D sétálgatás, meg gondolom majd beülünk valahova ebédelni :)
2013. márc. 8. 15:08
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Ne vegyél fel semmit! :D Az tuti bejön neki! :D
2013. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Majd akkor leveszi rólam a rucikat :D
2013. márc. 8. 15:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy feszülős farmer - fehér top - valami ing kigombolva is nagyon szépen tud kinézni. :) Ha sétálgattok, semmiképpen ne valami kis feszülős minit vegyél (meg amúgy se). :) Sok sikert!!
2013. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha sétálgatni mentek akkor ne menj valami miniszoknyába.Én magosarkú félcipőt vennék valami nadrágot ami olyan jól áll jó a feneked benne a combjaid szépek benne egyszóval előnyös számodra és valami blézert alá pedig valami hozzá illő felsőt így ha egy elegánsabb helyre vagy egy mc donalsba ültök be nem leszel kirívó én egy piros magassarkút egy rifléből készült cső nacit vennék fel egy piros blézert alája fekete újjatlant és fekete bőr dzsekit és valami őszi tavaszi sálat vagy a piros cipőt és blézert felcserélheted sötétkékre barnára és valami ékszer
2013. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
abban menj, amiben már sokan megdícsértek, ami jól áll és amiben jól érzed magad. minden srácnak más tetszik
2013. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármiben, amiben TE jól érzed magad, mert ha jól érzed magad, akkor vonzó leszel. Ennyi a titok. Te lásd magad szépnek, ne neki akarj tetszeni!
2013. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 7 hónapig jártatok akkor gondolom bejössz neki. Akkor mire fel ez a nagy készülődés? Úgy értem, úgy csinálsz mintha ez lenne az első találkozásotok. Farmer+ vmi kivágott csinos felső szerintem elég.
2013. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
barnahaj, kék szem.:)
2013. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!