Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel randira, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel randira, ha rettenetesen be akarok jönni a srácnak?

Figyelt kérdés
Hát a fiúval már jártam 7 hónapig...1 hónapja szakítottunk és ezen a héten eléggé összemelegedtünk megint és elhívott randizni :) Arra gondoltam, hogy a hosszú csokibarna hajamat begöndörítem még úgy sem látott göndör hajjal :) a kék szememet meg valami szép natúran kifestem már csak egy szexi ruha kellene :) ti mit ajánlotok? Mi jön be a pasiknak? :) 16/L

2013. márc. 8. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Semmit! :)

Menj meztelenül!

2013. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
16:15 abszolút nem elég egy csíkos farmer meg egy farmer ha pároddal 10 éve eggyütt vagy akkor se szabad magad elhanyagolni
2013. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

Előző:

Csíkos farmer?:D

Mivan?:D

Olvasd már el még egyszer mit írtam.

Azt írtam: farmer+csinos felső.

Mi elhanyagolás van abban, ha valaki felvesz egy farmernadrágot egy csinos felsővel?

Nem az Operába mennek, hanem sétálni meg ilyesmi, ráadásul még csak nyár sincs. Akkor miben kellene mennie, kosztümben vagy nagy-estélyiben?

Szeretem mikor valaki levon hülye következtetéseket abból amit írok, már ne is haragudj meg. Egyáltalán nem írtam olyat, hogy hanyagolja el magát.

2013. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Nekem az a blézeres variáció nagyon tetszik, hogy fekete magassarkú egy jó feszes farmerrel valami csini fölső és piros blézer valami szép kis sállal meg esetleg fülbevaló még kiegészítőnek! :) Meg az is nagyon tetszik, hogy hát mindenképp magassarkú fekete cipőbe akarok menni meg feszes farmer fehér fölsővel és ingel kombinálva kigombolva, biztos csini lenne :)
2013. márc. 9. 12:35
 15/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tetszik a tippem. :) Sok sikert, biztos nagyon szépen fogsz kinézni, bármit is veszel fel! :)
2013. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2013. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!