Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden vázolni a helyzetem, kérlek, aki oltogatni akar, inkább x-elje is ki ezt.

14 vagyok, és megtetszett egy srác az iskolámból. Ő 3 évvel idősebb nálam. Az egyik barátnőm hívta fel rá a figyelmem, azt mondta, hogy folyton engem néz. És tényleg. Azóta már kicsit ügyesebb, mostanában azt csinálja, hogyha meglát, megpróbál 'menőn' állni.

Általában, akkor lát, mikor éppen irányt készülök változtatni, úgy is gondolhatja, hogy miatta teszem. Ez rossz?

Eddig csak egyszer beszéltünk, ráírtam facebookon, de most nem tudom mit kéne tennem. Valaki valami segítség? Kérlek. Nagyon oda vagyok érte, és hiába próbálom elnyomni ezt, amikor meglátom minden megváltozik... Ötlet? Tipp?



2013. márc. 8. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ő nem ír rád facebookon?
2013. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lilien2012 válasza:
Figyu 4. es voltam és össze jöttem egy 7. es srácal és iígy volt egyszer szólt a barátnőm hogy valaki köszöngetnekem és össejötünk
2013. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem... Sajnos. Pedig szívesen beszélnék vele.

Ha élőben meglát, van, hogy száéndékosan nem néz rám, vagy csak átnéz rajtam, néha pedig majd kiesik a szeme...

2013. márc. 8. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:

miért nem beszélsz vele élőben?

a 3 évet nem tartod soknak picit?

2013. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem merek hozzá odamenni, mert mindig a barátaival van, fészbukon meg félek, hogy szánalmasnak tart. Vagy már tudja, hogy bejön nekem és bunkó lesz vagy ilyesmi...

Szerintem pont jó a 3 év.

2013. márc. 8. 19:48
 6/7 anonim válasza:
szia:) hát gondolkodtam és erre a döntésre jutottam :) egy próbát megér ha oda mész hozzá és elhívod beszélgetni a szünetben :) nyugi ha oda mész hozzá hozzászólsz akkor nem fognak beszólni :) szerintem ez az egyik legintelligensebb választás lenne:) ha meg facebookon keresnéd meg az meg nem az igazi hisz úgy tünne hogy félsz oda menni hozzá :)én ezt gondoltam ki :)
2013. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd meglátjuk mi lesz :)
2013. márc. 10. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!