Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Ha randira hiv titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ha randira hiv titeket egy fiu aki atlagos de nem akartok semmit tole . Elmentek a randira?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2013. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megtudnatok indokolni?Hogy elteljen az ido vagy mert nincs jobb dolgod?
2013. márc. 9. 08:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen. Mert, ha megismerem kicsit jobban, lehet rájövök arra, hogy ő az igazi. Külső nem a legfontosabb, pláne, ha a pasi átlagos és nem csúnya.


22l

2013. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Randi után derül ki, hogy akarok-e tőle valamit. Ha csak meglátom az utcán honnan tudjam, hogy milyen is valójában? Persze, ha kicsit sem jön be nem megyek randira sem, mert nincs az a belső tulajdonság ami megszépítene egy (számomra) csúnya férfit.
2013. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy, ahogy az előttem lévők írták.

21L

2013. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Illik elmenni, aztán utána döntötök közösen.
2013. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dehogy megyek el.

Mi a fenének menjek egy olyannal randira, akitől semmit nem akarok?

Én eléggé biztos vagyok magamban. Tudom az első percben, hogy ki az,akivel a későbbiekben semmi nem lehet.

Akiben látok esélyt, azzal nyilvánvaló, hogy elmennék, de aki már az elején kizárt, azt minek hülyítsem?

2013. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ha abszolút nem akarok tőle semmit, akkor miért hü.lyítsem?

Akkor megyek el vele, ha valami megfog benne :D

2013. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nők hülyítésből kitűnőek!
2013. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férfiaknak semmi sem jó. Ha nem megy el a csaj, akkor meg picsognak, hogy mekkora szemét ribanc még egy esélyt sem bírt adni. Aztán jönnek ide kiírni a századik unalmas, szánalmas kérdést: "Most akkor próbálkozzak még?"
2013. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!