Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem egy olyan lánynál, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen ismertem meg, nem beszélget senkivel munka közben. Szünetekben is elég csendes, de többször kezdeményeztem már nála beszélgetést és elég jól el is lehet vele beszélgetni. Nehezen nyílik meg, de ha igen, akkor nagyon.:) Azt vettem észre pénteken, hogy már ő is keresi a társaságom és mindig mosolyog, ha meglát és odajön hozzám. Nem tudom, hogy vajon észrevette-e már, hogy tetszik nekem, mert próbáltam már felé küldeni a jeleket. Vajon mit lépjek ezek után? Jövő héten ő délelőttös lesz, én délutános, de nagyon szeretnék mellette lenni.25/F 25/L
2013. márc. 9. 15:44
 1/2 canadafan ***** válasza:
Szerintem van esélyed, legalábbis az mindenképpen jó jel, hogy a lány keresi a társaságod. Ejts el valami olyat, hogy nincs-e kedve munka után beszélgetni kicsit egy kv mellett vagy ehhez hasonló lightos ötlet;)
2013. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok sajnos.:) Szerintem szimpatikus vagy neki, magamból kiindulva ha megnyílik neked akkor biztosan kedvel és egyre jobban bízik benned. Lehet, hogy lassan fog köztetek kialakulni bármi is, de ha nem vagy türelmetlen és passzoltok, akkor nagyon jó dolog is kisülhet belőle.
2013. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!