Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám éreztetni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám éreztetni, hogy szívesen találkoznék vele személyesen?

Figyelt kérdés

Kb egy hete beszélgetek neten egy fiúval. Környékbeli, én írtam neki eredetileg, de persze nem ismerkedős indokkal. Azóta szoktunk beszélgetni, elég komoly témákról is, sok közös van bennünk, úgy ézem kedvel, de még nem került szóba a személyes találka. Érett gondolkodású, régóta egyedül van, szerintem ő is csak komoly dolgokban gondolkozik. Tudom, még korán van, de én szívesen találkoznék már vele, viszont nem akarom ezt én felhozni, még inkább várok, hogy egyértelműbb legyen, hogy ő is tényleg érdeklődik irántam. Hogyan lehetne, utalgatni vagy célozgatni nem olyan egyértelműen, de hogy azért leessen neki, hogy mi is a helyzet? Kicsit régimódi vagyok, szerintem a fiú dolga kellene hogy legyen. Tudnátok segíteni?

Én 18L, ő 21F


2013. márc. 10. 20:19
 1/6 anonim válasza:
"Véletlen" összefutás valahol megoldható? És akkor szóba elegyedés, esetleg elpanaszolni neki hogy valahová kell menned, ami uncsi, nincs kedved és jaj de jól jönne valaki aki szórakoztatna az úton. Viszonylag lazán próbáld meg. :) (Szerintem is a fiú dolga.) Vagy ha van valami buli (legjobb ha közös ismerősé), akkor "tök jó, csak több barátnő haverral/pasival megy, én meg egyedül...". 1-2 ilyen után, csak leesik neki. :)
2013. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, de az a gond, hogy véletlenül szinte esélytelen, hogy összefutunk:(
2013. márc. 10. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyire környékbeli?

Egy városrész, egy város, egy megye? :-D

2013. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kb 10 km, de esetleg megpróbálhatsz válaszolni, segíteni is :D
2013. márc. 10. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a közelben laksz, segíthetek megszervezni egy "véletlen" találkát. :-)
2013. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ha van ötleted, akkor azt szívesen olvasnám:)
2013. márc. 10. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!