Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsö rendink lesz. Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö rendink lesz. Mire számíthatok? 16/l

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiúval nem sokára meg lesz az elsö randink. Ö olyanokat írt,meg mondott nekem eddig hogy: Nagyon meg leszek puszilgatva,megfog nekem mindent adni,teljesen oda adja magát nekem,el sem tudod képzelni hogy milyen nagy,cuppanós, puszikákat fogok töle kapni stb...

Aztán postán küldtem neki egy rúzsos száj lenyomatot,egy rúzsos puszit tölem. És mondta hogy, szokta próbálgatni a szájjára az én szájjamat,és teljesen rá illik az enyém az övére,meg hogy milyen szép szájjam van nekem, meg hogy a fotóm amit kinyomtatott az is a szájjára szokott puszit kapni esténként töle. Meg ilyesmi. Meg hogy amikor találkozunk majd akkor nem tud majd rólam leszállni, mert nagyon sokat fogja az arcomat puszilgatni, és hogy készüljek majd erre fel, hogy nem tudom majd le vakarni az arcomról,meg magamról.

Vajon mire számíthatok az elsö randin??

Miket jelentenek ezek srácok nállatok??

Lényegében csókra számíthatok? Vagy ö most tényleg csak az arcomra adott puszikról beszél, és arra is számíthatok??

Vagy mire?? Eddig csak 2xer csókolóztam,de akkor se voltam túl jó. Szóval kicsit izgulok. De nem bánnám ha megcsokolna. Ezek alapjān amiket mondott, szāmīthatok erre?? Elore is koszonom a vālaszokat. :)


2013. márc. 13. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Hosszútávon számíthatsz arra hogy rájössz hogy a srác minimum biszex. Túl nyálas, vigyél zsebkendőt.

33F

2013. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nagyhus válasza:
Első randi? Szerintem csak "cigi", de azt viszont neked kell majd csinálnod!
2013. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem el, h egy 19 éves srác ennyire gyerekes.

Aranyos, de ez kb. ovis szint, h a fotódat puszilgatja.

Meg valóban egy kicsit lányos. Nem te találtad ki?

2013. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Esküszöm hogy nem találtam ki. :D

de engem nem zavar különösebben. :D

amúgyis romantikus személyiség vagyok, és úgy tünik ö is. :D szóval engem nem zavar. :D csak nem tudom hogy ezek alapján mire számíthatok töle ha találkozunk. :D

2013. márc. 13. 09:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyat nem tudtok el sem képzelni, hogy ennek a fiúnak a lány az első csaja ? Mert én igen, szerintem erről van szó, nem volt még barátnője és már nagyon nagyon vágyik rá, hogy össze vissza puszilgasson egy lányt , hisze pont jó korban van!

Imádni fog ez tény, csak kérdés nem e fulladsz meg ettől a szeretettől majd .... nem kérdezted, volt már barátnője ?Gondolom neten ismerted meg .

2013. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
csak ne lepődj meg amikor kiderül, hogy nem csak puszilgatni akar...
2013. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen. Én leszek az elsö komolyabb barátnöje. Voltak próbálkozásai,de mindig csalódott szegény. Igen neten, de elsö sorban nem fb.on, hanem skypeon ismerkedünk,web camerán. És ott is teljesen odáig vagyunk egymásért.
2013. márc. 13. 09:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fiú?
2013. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ő az a kategória lehet, aki

- nyáladzik a számítógépen keresztül

- nyáladzik találkozáskor is vagy zavarában meg sem szólal

- miután ezt meguntad és kivágod nem törődik bele

- hajlamos követni és zaklatni

Ez az én véleményem erről a páfrányról.

28F

2013. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először is egyáltalán nem biztos még hogy a barátnője leszel. Nekem is fura ez az ömlengés, de értehtő hogy ez 16 évesen bejön még, én is ilyen voltam. Azért is fura mert még nem is találkoztatok. Csók szite biztos lesz a többi majd elválik. Egy jó tanács ne éld bele amgad előre soha semmibe mert nem lehet tudni miből lesz komoly kapcsolat és miből nem.
2013. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!