Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, ha kialakult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallode kérdése:

Az normális, ha kialakult a szép lányokról egy olyan sztereópiám, hogy bunkók?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék ezen változtatni? Már kis korom óta ilyen vagyok, osztályban tetszett 1-2 lány még alsóban, de bunkók voltak minden fiúval szinte. De tavaly, (7-ben) kiderült, hogy abban az időben mind a kettő szerelmes volt belém. Lányok terén van vagy 20% önbizalmam, ezek a lányok elvettek tőlem mindent... Egyébként helyes gyereknek tartanak, szóval külsőmmel sincs semmi baj. Valami kis önbizalmat lehelhetnétek belém, vagy esetleg tanácsokkal elláthatnátok, hogyan is tudnék ezen változtatni.:)

2013. márc. 13. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyenekkel akadtál össze.Ettől még nem mind bunkó.Én rengeteg szép és normális csajjal találkoztam
2013. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
azt sztereotípiának hívják.
2013. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ktk312 ***** válasza:
54%
1#-es akkor nekem oda kellene költöznöm, mert én egy kezemen megszámolom, hány intelligens és kedves szép lánnyal találkoztam :D
2013. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a kevésbé szép lányokkal nagyon jókat tudok beszélgetni, de ha szép lányra kerülne a sor, elmegy minden önbizalmam, félénk vagyok.
2013. márc. 13. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szép csajok is csak csajok.Annyi különbséggel,hogy őket több pasi szólítja le/kezd ki.

Ha van tököd bátorságod,jó beszélőkéd akkor náluk is lehet célba érni

2013. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok, mindig ezt mondom magamnak, hogy ugyan abból vannak, mint a kevésbé szépek, de valamiért mindig máshogy reagálok dolgokra.
2013. márc. 13. 19:19
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Egy szép lánynak nem egy szép férfi az ellenkező nemű megfelelője, hanem pl. egy gazdag férfi, mert a nőnek a külseje a fő tőkéje.


Tehát az a sztereotípia, hogy a szép nők beképzeltek, kb annyiban valós, amennyiben a gazdag férfiak beképzeltek.


Az ember személyisége viszont korán kialakul, tehát aki kiskorában még nem volt szép, csak később lett az, abból lesz szép és kedves nő. Vagy abból, aki annyira őrülten szép, hogy senki se mer közeledni hozzá, mert valósággal burokban él.

Lásd még pl. a porschésok közmondásosan bunkók, de pl. a milliomos világsztárok általában kedvesek, jótékonykodnak, mert ők már annyira fölötte állnak a hétköznapi kritikáknak, konfliktusoknak.

2013. márc. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Van 1 tök szép barátnőm-egyik legjobb-aki nem bunkó meg semmi mindenki kijön vele.jó neki is vannak olyan naojai de nem minden szép lány bunkó-mondjuk olyat is ismerek-:)
2013. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a facebook miatt is.. sajnos, sok a beképzelt szép lány, főleg akik mutogatják is magukat, mert már nem tudják hova rakni a sok udvarlót

de egyébként ezeket a lányokat nagyon könnyű kezelni, többségüknek azért van szüksége igazi bunkó beképzelt srácokra, mert ők nem a seggüket nyalják egyből, és nem úgy néznek a csajra mint aki most jött ki a Playboy újságból, hanem úgy kezelik őket mint egy átlagos lány, így a lánynak nincs olyan egyszerű dolga a sráccal, ezért megkedveli...


persze ennél jóval bonyolultabb, és eszesebb nagybetűs Nők is léteznek :) na meg a szépség belülről is fakad, de kívülről általában látszik!

2013. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. márc. 20. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!