Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális, ha engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha engem már a szép lányok nem hatnak meg, mint a legtöbb fiút?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha meglátok egy szép lányt nekem már semmi jó nem jut eszembe róla, úgy érzem ő is csak egy felszínes, buta, elkényeztetett, utálatos, undok lény csak. Míg haveromék hülyének néznek, amiért én nem csak a külsőt nézem, sőt olyan lányok is tetszenek nekem, akikre ők rá sem tudnak nézni. Nem hiszik el, hogy nekem tényleg bejönnek az olyan kis egyszerű lányok is, nem kell nekem nagy csöcs, nagy fenék. Számomra elég, ha arcra megfog egy lányban valami és nincs elhízva. Aztán a jellem sokkal fontosabb ezután. A túl szép lányok meg szerintem romlottak jellemre, szóval felesleges is lenne velük foglalkozni, nekem legalábbis mindig csak a rossz dolgok jutnak eszembe a szép lányokról, lehetséges azért, mert már volt pár rossz tapasztaltom a túlságosan is szép lányokkal.

Szerencsére nekem elég sok lány bejön, az arc fontosabb, minta tökéletes test. De ezeknél is fontosabb a jellem. Csak hát olyan lányt sem találok, aki nekem megfelelne jellemre, külsőre bezzeg rengeteg van, de jellemre úgy érzem, hogy sosem találom meg az igazit.


2013. jan. 28. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a rossz tapasztalatok miatt van ez. De ugye kinek mi számít szépnek, ez szubjektív, nincs ezzel gond.
2013. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok csalódás ért tőlük.
2013. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"meglátok egy szép lányt nekem már semmi jó nem jut eszembe róla" ... ez a felszínesség, és ebből te csak a külsőt nézed. Léteznek szép lányok, akik kedvesek, aranyosak. Nem kellene általánosítani.
2013. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális mert b assza a csőröd hogy TE nem kellesz nekik.
2013. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hogy felszínes vagy. csak külsőt látod, tipikus pasi.
2013. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt rázz kezet a haverodékkal, mert ők tudják,hogy egy punci mire kell! Nem érzelgősködnek, helyén kezelik a nőket. Te túlliheget, túlérzelmeskeded.

De! mivel azt írod ezek nem érdekelnek, kifejezetten az uncsi és rusnya lányokra vagy specializálódva, és ettől te jól is érzed ezekszerint magad! akko mi a gond? Élj úgy ahogy tudsz, lehetőségeidhez mérten. Semmi gond azzal,hogy te is megtaláltad a hozzád való! nőket. Mert itt csak erről van szó. Mindenki találja meg a magához színvonalban, és egyéb kirtériumok szerint való nőket.

Te megtetted, akkor meg örülj neki.

2013. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Teljesen normális. Mármint az, ha nem esel hasra attól, hogy egy lány szép.

Egy jó, tartós, megbízható kapcsolat kialakításához nem ez az elsődleges szempont.

Azaz nem baj (sőt nagyon jó) ha egy lány szép, de ennél sokkal több dolog kell egy kapcsolathoz.

2013. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csúnya lány is lehet éppoly romlott jellemre.
2013. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti,hogy kezdesz homokos lenni

amúgy meg mi ez a baromság,hogy a szép lányok romlottak jellemre?a csúnya lányok között is bőven van romlott,sőt!

2013. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!