Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van okom félni a szép lányoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni a szép lányoktól, tényleg olyan gonoszak, ha nem egy szuperadonisz próbálkozik be náluk?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Leharapjàk a tökeid, már ha vannak. :)
2013. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát vizet vigyél, hogy legyen mivel eloltanod magad mikor beégsz a fél város előtt, mert nyilvánosan megaláz.
2013. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eh, nagyon sötéten látjátok a világot :D

Én nagyon nem vagyok egy szuperadonisz, de mégis volt már jópár gyönyörű szép barátnőm :)

2013. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam senkivel gonosz lenni, ha nagyon nem tetszik a srác, akkor azt mondom, én csak barátkozok, de ez annyira sérti az egójukat, hogy sok srác bunkóskodni kezd, ezek után nem tudom, akkor én miért legyek velük kedvesek.
2013. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bunkóskodni? Ilyen is van?


Én tuti annyit mondanék csak: "Hát jó akkor szevasz" Aztán go haza kajálni, mert pár napra tutka sz*r kedvem lesz.

2013. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En sem vagyok gonosz. Ha ez tortenik hogy bunkok es gonoszak a lanyok az azert van mert a fiu vagy nem erti meg vagy nem is akarja megerteni hogy koztunk nem lehet semmi. Azt tapasztalom ha nem szogezzuk le az elejen hogy en csak baratkozok akkor mar nyeregben erzik magukat es turbo fokozatban rahajtanak a lanyra.Biztos hogy vannak olyan lanyok akik mar az elso mondatban bunkoznak de ez a ritkabb.
2013. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy kicsi, mert tapló csajok mindig vannak, de általában tényleg ilyen lájtos lerázó dumákat nyomnak. Ha ilyenkor rögtön odébbálsz, kevés lesz a balhé. Sok pasinak az az elve, hogy a női nem gyakran igent jelent, na én az ilyen hozzáállást nem díjazom, bár aláírom, hogy az ilyen nyomulógépeknek több és jobb csajaik lehetnek mint nekem, de nem érdekel, nekem nem éri meg lesüllyedni ilyen mélyre egy nő miatt, és sok miatt sem.


30F

2013. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!