Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy fiú tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy fiú tetszik de neki van barátnője de én nekem nagyon, nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és ő tetszik leginkább először!

De van barátnője de a barátnője csak azért jött össze vele hogy engem idegesítsen!! :S

a másik dolog hogy egyrészt nem tudom kiverni a fejemből másrészt mikor beszélek vele facebook-on akkor tök jól elvagyunk meg minden de az iskolában rá sem merek nézni :/

bocsi ha értelmetlen!

És azért is bocsi hogy hosszú lett! xd



2013. márc. 15. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

lefotózod, kinyomtatod és ráv.red...vagy érted, amit ti lányok szoktatok.

Már ha lány vagy, nem tudom, ez nem derül ki igazán.

Szóval tedd, amit tenned kell!

2013. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a(z) lótúró, hogy valaki "leginkább először tetszik"? ez marha hülyén hangzik... másodjára már annyira nem bejövős? mellesleg dugasd meg magadat vele azt csókolom.
2013. márc. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
A kedves doktor úr úgy érti, hogy próbálj meg vele szexuális kapcsolatot létesíteni, csak még nem igazán tudja magát kifejezni :D
2013. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, én még nem tudok írni, beszélni, olvasni és értelmezni sem, ugyanis egy zigóta vagyok.
2013. márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Óóójaaaaaaj, tinidráma...:D

Amúgy meg ne csinálj semmit, csak beszélgess a sráccal, és várd meg, amíg szabad lesz. Türelem!

Jah, és nyugodtan nézz rá élőben is. Sőt, inkább a suliban kellene beszélgetnetek. Élőben sokkal jobb, mint azon a nyomott fb-on!

2013. márc. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Christian Death ***** válasza:
23%
Probald ravenni egy gruppenra. 2nô 1férfi.Szerintem belemegy, csak a csaját kell valahogy neki rabeszelnie.
2013. márc. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
próbálkozz be a srácnál. én megcsalnám a nőmet ha ilyen idős lennék mint ti :D
2013. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
szhopd le.
2013. márc. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"mikor beszélek vele facebook-on akkor tök jól elvagyunk"


Hát akkor először ott valld meg neki az érzéseidet. Ha tényleg ilyen gonosz a konkurenciád, akkor csábítsd el tőle. Csak bátran!

2013. márc. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm akik tényleg segítettek!! és amúgy általánosba járok úgyhogy nem fekszem le vele meg semmi ilyesmi!! -.-
2013. márc. 15. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!