Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Nektek mi tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nektek mi tetszene igazan?

Figyelt kérdés

Van egy lany akit egyszer lattam eddig de megtalaltam facen. Van par kozos ismerosunk de egyikkel sem vagyok olyan joban hogy a segitset kerjem hogy osszehozzon vele. Igy neten szeretnek rairni...

A kerdesem hogy rogton irjam meg a lanynak hogy mit szeretnek vagy kerteljek egy kicsit? Illetve erdemes lenne-e az ismeroseim segitseget kerni?

19/F


2013. márc. 15. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, én nem vagyok ugyan lány...


De, szerintm valami ürügyet próbálj keresni, még ha az picit átlátszó is lesz...

Az ürügy alatt valami olyan közös pontot értek, amiről esetleg eltudtok kezdeni beszélgetni... Nézd meg a képeit, a megosztásait...

Aztán némi rálátásod lesz az érdeklődési körére...

Mondjuk, nekem ez a FB-os ismerkedés olyan veszett fejsze nyelének tűnik...


De, ha próbálkozol, akkor véleményem szerint így csináld.

Üdv.

2013. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá nyugodtan. Kezdj el vele úgy általánosságban beszélni aztán mondd meg hogy szerinted szép vagy azt hogy amikor láttad nagyon csinos volt. Ha gondolod kérdezd meg az ismerőseidet is bár előfordulhat hogy vele is csak olyan semleges facebook kapcsolatuk van mint veled. Szerintem kezdeményezz te. Sok sikert:)
2013. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
merjél ráírni, nincs abban semmi
2013. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!