Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatnám fel a figyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel a figyelmét? : ) 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel nagyon közel kerültünk már egymáshoz,minden nap beszélünk,hogyan hívhatnám fel a figyelmét,hogy beleszerettem? : )) Nem azért akarok járni Vele hogy menő legyek,stb.Volt már barátnőm huzamosabb ideig,de az máshogy kezdődött,az ottani tapasztalatok itt nem hasznosíthatók : ) Finom,apró dolgokra,gesztusokra vagyok kíváncsi.Vannak persze saját ötleteim is.De másokéra is kíváncsi vagyok. : ) Köszi!!
2013. márc. 16. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd el egy találkozóra :)
2013. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben az időben nem tudom,hétköznap meg tanulás....Ha magamhoz hívnám el,az pedig túl feltűnő lenne. :|| :)
2013. márc. 16. 23:03
 3/3 anonim válasza:
Ha naponta beszéltek akkor könnyű a dolgod egyet kell tenned nézz a szemébe és onnan mindent kiolvashatsz . de a testtartásából is sokat megtudhatsz. de azt hiszem az a legfontosabb hogy mosolyogjon amikor veled van.
2013. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!