Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy csaj járt már 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy csaj járt már 2 haverotokkal is, attól még járnátok vele, ha nagyon bejön?

Figyelt kérdés
Én egy kis faluban élő 20 éves lány vagyok. Nagyon tetszik egy srác a faluban, már régebb óta, és úgy érzem, én is bejövök neki, csak eddig nem volt lehetőségünk egymással lenni, csak pár szót beszéltünk eddig, viszont köszönőviszonyban vagyunk, és néha rajtakapom, hogy engem néz. Ez így tökoké lenne, a gond csak az, hogy 2 haverjával is jártam. Nem a legjobb haverok, csak ugye faluban mindenki ismer mindenkit, és így néha szoktak egy társaságban lógni. Nem kell leriba*cozni, mert ez a 2 pasim volt össz-vissz, és 20 évesen úgy érzem, ez nem gáz. Viszont ez a srác nagyon kell nekem. Ritkán találkozom vele, de olyankor olyan hatást tesz rám, ami sokáig megmarad bennem. Már rég nem láttam, mégis többször is róla álmodtam a napokban, és csomót gondolok rá a nap folyamán is.:( Jó lenne legalább megismerni, és ha tényleg bejön, ráérnék akkor izgulni rajta, hogy összejönne-e velem így is, hogy 2 "haverjával" már jártam. Csak igazából nem tudom, merjek-e kezdeményezni... mert nem akarom, hogy riba*cnak tartson. Szerintetek?
2013. márc. 16. 23:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Navorski: Ezeknek a sorozatoknak szórakoztatniuk kell. Nem kell egyiket se halálkomolyan venni. De ha a Gyagyások Köztre ránézek már az életerőmet szívja szinte, annyira negatív az egész...


Ellenben a Jóban Rosszban fele annyira gagyi, de még így is vicces tud lenni.

2013. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

értem én.. szórakoztatniuk kell, de sokszor nem megy nekik, mert annyira szarok


persze azért néha jókat röhögök, de igazán nem tudom élvezni egyiket sem

2013. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Hanna nézz bele a Budapestbe,van benne egy Lali nevű gyerek,az akkora egy retard állat,hogy ha látom már sírok a nevetéstől :)
2013. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
foley: Azt hiszem csak úgy lennék képes belenézni abba, ha annyira fáradtan feküdnék az ágyban és nem lenne energiám felkelni elkapcsolni a TV-t (a távirányítómat leöntöttem vízzel). Mikor megy egyáltalán?
2013. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Hétközben 7-8 körül,de hétvégén is ismétlik (mondjuk ez már durva)
2013. márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

azt a fost én sem nézem, de egyszer már meg fogom.. nagyon istenítik


a reklámokból viszont nagyon erőltetettnek tűnik

2013. márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Egy kalap sz@r,de Lali miatt megéri nézni :D
2013. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Igen, a Lali kemény!!

Holnap du fél 3 körül is lesz ismétlés:-)

2013. márc. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Mekkora szemetek vagytok,hogy szegény kérdező kérdésénél beszélitek meg ezeket!:D

Egyébként szerintem..előbb ismerd meg jobban a pasit..Lehet,hogy ha jobban megismered,akkor nem is lesz szimpatikus,vagy találsz benne egy olyan tulajdonságot,ami miatt kiábrándulsz belőle..Ne görcsölj rá rögtön ennyire.:)

A 2 haveron ráérsz még gondolkozni..majd,ha ott tartotok,akkor esetleg kérdezz rá a srácnál,vagy a haveroknál,hogy nem zavarná-e őket.

Ribancnak biztos nem fog tartani..Minden pasinak kell egy kis kezdőlökés.Ha normális,tökös,akkor majd utána a kezébe veszi az irányítást!:)Kis faluban meg tényleg nincs sok választék..én is tudom.Úgyhogy nehéz elkerülni azt,hogy haverokkal ne szűrd össze a levet.

Sok sikert!:)

2013. márc. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Navorski bmeg te mindenhol ott vagy? Eszel, iszol, alszol?
2013. márc. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!