Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szomorú vagyok, miért nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok, miért nem tud egy lány sem vonzódni hozzám, miért nem adnak jeleket, amikor szerintem hozzám hasonló ronda fiúknak is szokott barátnője lenni azért nagy ritkán?

Figyelt kérdés

Hát láttam én már csúnya fiúkat, nem is akármilyen lánnyal. Én nekem nem kell tökély cicababa, nem is érezném jól magam vele, mert tudnám, hogy kevés vagyok neki, de egy átlagos, aranyos, kedves lánnyal szívesen járnék, ki vonzó is azért a számomra,mert aki nem vonz külsőre sem, azzal nem tudnék járni, max hazugságba élve, de közben úgyis más lányokat néznék meg. Mégis ott tartok,hogy legutóbb egy nem vonzó, csúnya lánnyal akartam járni, mégis csak barátnak akart, ezek után már úgy érzem egy ronda kis senki vagyok, aki még a csúnya lányoknak sem kell. Vágom én, hogy mindenki magas, tökély hapsit akar, de ez már kezd kikészíteni.

Meg ezek után nem akarok már még egyszer olyan lánnyal járni, aki nem is az esete külsőre sem, nem érdekel, hogy én vagyok a felszínes szörny, de ha egy ilyen lány is visszautasított, úgy érzem jogom van számomra vonzó lánnyal járni, bár sajnos velem nem akar egy lány sem járni valamiért, ami szereintem a külső az ok, mert nem vagyok magas és inkább kisfiúsan nézek ki testre, ez sajnos genetika.


2013. márc. 17. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg belül van a baj most is, hogy itt sajnáltatod magad, sok embernek nincs párja és vágyik rá mégsem sajnáltatja magát nyilvánosan.
2013. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? miért gondolod azt hogy nem nézel ki jól?
2013. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, de sok embernek már volt párja, legalább egy, nekem még egy sem, pedig már huszonéves vagyok...
2013. márc. 17. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:

ha változtatsz egy picit a hozzáállásodon, akkor lehet hogy több sikered lesz :)

akibe én szerelmes vagyok, nem valami magas, nem is erős fizikumú, még is érzek iránta dolgokat..

2013. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam a storyt, arra a következtetésre jutottam, hogy talán nem a külsőd miatt vagy egyedül. Hanem azért, mert már nagyon rá szeretnéd tukmálni magad valakire, már elnézést, hogy így fogalmaztam. Ha nem ragaszkodnál ennyire görcsösen ahhoz, hogy minél előbb legyen valakid, hanem csak úgy barátkoznál a lányokkal, mindenféle elvárás nélkül, idővel úgyis kialakulna valami az egyikőjükkel. Ha mégsem, akkor legalább szereztél lány barátokat, addig is van kikkel elütnöd a felesleges idődet, amit arra fordítasz, hogy sajnálgatod magadat.:)
2013. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
az a baj, hogy annyira akarsz valakit, hogy pont ezért nem találsz senkit holott lehet, hogy valaki rólad álmosik csak te nem veszed észre
2013. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, és az egyetlen dolog, amit ki tudok váltani lányokból az az undor. Ez van, szüzen fogok meghalni csak azért, mert rondának születtem.
2013. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat én is így vagyok vele.
2013. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a lányok 75 százaléka csak azt nézi hogy egy pasi hogy néz ki, a belső tulajdonságok egyáltalán nem fontosak számukra. Ezek a lányok akik beletartoznak 95 százalékba nagyon beképzeltek, csak nekik a belső tulajdonságként az agresszivitás a legfontosabb. Azt nézik egy jóképű férfiban hogy hogyan tudják megalázni a gyengébbeket. Ja és azok akik a 75 százalékban beletartoznak és azt a választ adják hogy a szépség relatív számukra akkor csak hazudnak. Gondolják magukban hátha megnyugtatja ezt a ronda srácot, de különben mást gondolnak.
2013. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 David82 ***** válasza:
Attól függ, hogy hová valósi vagy. Mert például a fővárosban könnyebb ismerkedni, mert nyitottabbak az emberek, meg a nők is. Nemegyszer fordult már elő velem, amikor a metró aluljáróban szemezgettem lányokkal, vagy akár az Aréna plazában kajálás közben flörtöltünk, és nagyon sokan tartották a szemkontaktust. Sőt, egyszer a Szent István körúton este rám is köszönt egy csaj szemkontaktus után, hogy: Helló. Hát mit mondjak, egy hétvége nagyon jól esett. Addig vidéken sokkal nehezebb a helyzet, mert ott a nők egyszerűen nem tartanak szemkontaktust sem. Ez nem tény, csak az én tapasztalatom.
2013. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!