Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elso randival kapcsolatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso randival kapcsolatosan tudnatok adni par otletet? Lent a reszletek

Figyelt kérdés

Par napja megismerkedtem egy gyonyoru lanyal.Szoke kek szemu,nem is almodtam ilyenrol.A mess-en beszelgetunk edig es ereztete hogy tecem neki,en mondtam hogy meghivom egy "valamire":D es o azt valaszolta hogy eleg ha csak setalunk egyet.(ezt azert irtam hogy tudjatok mi a hejzet)

En akarok vele jarni,es nem akarom egyaltalan elbaltazni kise tapasztalatlan vagyok:( ezert megkerlek titeket hogy segitsetek nekem tippekel,tanacsokal.De megkerlek ne rovid tomor gondolatokat irj!Kerlek titeket h. adjatok tanacsot hogy mirol beszeljunk,hogyan mondjam el neki hogy tecik nekem es jarnek vele,es miket mondjak neki.Megkerlek ne rohogjetek ki 16/F


2009. szept. 15. 23:46
 1/5 anonim válasza:
Az első ami szerintem a legfontosabb hogy szépen finoman mutasd ki neki hogy tetszik neked.A második amivel sokan nem értenek eggyet legyél egy kicsit le kezelő ne bunkó csak érd el azt hogy ne érezze magát nyeregbe ne ő irányitson.És végül ne mozdulj rá első randin csak érd el azt hogy legyen következő.Remélem tudtam segíteni.
2009. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"es o azt valaszolta hogy eleg ha csak setalunk egyet"


Amivel órási szerencséd van, mert

1. Ebben a szituációban sokat lehet beszélgetni, de ha némi szünet áll be, az sem katasztrófa

2. Nyugodt helyzet, nem versenyhelyzet (mint mondjuk egy buliban, ahol esetleg más ffiakkal kell versenyezned vagy barátnőkkel kell számolni)

3. Szabályozható az időtartam


"mirol beszeljunk"


Bármiről, de lehetőleg személyes legyen. Tehát ne az I. világháború okairól vagy a sintoizmus fejlődéséről, hanem elsősorban róla és rólad.


Egy séta közben emlékek, vágyak stb. bármiről eszetekbe juthatnak. Ezekről fogtok beszélni. Kinek milyen volt a nyara, ki milyen zenét szeret, kinek mi a legnagyobb vágya stb. Persze ezek és ehhez hasonló témák majd természetes módon feladódnak, ha oldott köztetek a hangulat. Reagálj arra, amit mond. Kérdezz utána. Minél többet tudj meg róla. A saját véleményedet stb. is hozd fel, még akkor is, ha eltérnek. Azonban magadról ne mondj el betegségeket, kellemetlen családi körülményeket, rossz emlékeket. Negatív véleményt se nyilváníts senkivel és semmivel szemben. Igyekezz olyasmikkel foglalkozni, amihez pozitívan hozzá tudsz állni. Ne vitatkozz vele, de legyen saját véleményed. Saját emlékeket, élményeket is felhozhatsz, de általában kb. 1/2 anyit beszélj, mint ő. Legyen ő a főszereplő. Ez neked azért jó, mert őt akarod megismerni, nem a saját hangodra vagy kíváncsi. Másrészt azzal vonzóbb vagy, ha érdeklődő vagy, mintha megpróbálnál erőltetetten érdekes vagy jófej lenni. Ha félénk vagy, akkor külön jó, hogy nem neked kell szerepelned, hanem elsősorban neki. Te érdeklődve hallgatod, de persze ne válj láthatatlanná.


Ne komolykodj, ne legyél szomorú vagy kritikus. Viccelődhetsz, évődhetsz vele. Bunkó ne legyél, de egy kis flegmatikus hozzáállás belefér.


A humor nagyon sokat ér, ha van humorod, csillogtasd. Azonban ha egyáltalán nincs humorod és jó szöveged, az is kisebb baj annál, mintha valaki túl sokat beszél. A sokat beszélő férfit a nők "unalmas ember"-ként érzékelik. A keveset beszélőt, aki kérdez, figyelmesen meghallgatja őket és a nők szövegéhez kapcsolódva fűzi tovább a beszélgetést: az a "figyelmes ember". A figyelmesség az egyik No. 1. erény, amit egy férfi egy nő felé mutatni tud egy társasági helyzetben. A másik kettő a pozitív hozzáállás (vidámság, lazaság) és a magabiztosság.


Ha jó volt a hangulat, de romolni kezd (laposodik), akkor félbe kell szakítani a találkozót (sajnos menned kell, eddig értél rá). Lehetőleg a csúcson kell abbahagyni.


Mire végetér az első találkozó, remélhetőleg már tudsz róla annyit, hogy a köv. találkozó jellegére ötleted lesz.


Ha 1-2 órát egyre jobb hangulatban végigbeszéltetek úgy, hogy volt benne közös képzelődés, elbeszélgetés az ízlésetekről, az ő részéről régi kedves emlékek felidézése, személyes ügyek kiteregetése stb., akkor úgy értékelheted, hogy bízik benned, bensőséges viszonyba kerültetek és a kapcsolat tart valamerre.


Olyat a helyedben nem mondanék, hogy tetszik neked, meg járnál vele. Az, hogy jársz vele, egy tény lesz akkor, amikor már másodszor-harmadszor vagytok együtt hosszabb ideig. Ez tény lesz, nem kell külön bejelenteni. Azt sem, hogy tetszik neked. Ezt azzal jelzed neki, hogy érdeklődsz iránta. Lehet persze bókolni, de azt ügyesen csinálni nehéz, nem félszeg 16 évesekre jellemző. A viselkedéséből egyébként érezni fogod, hogy tetszel-e neki. Ha igen, akkor közeledni fogtok egymáshoz és előbb-utóbb a járás érdemi része is elkezdődik. Nem kell siettetni a dolgokat, az a nőre kiábrándítólag hathat. Megfelelő előkészítés után a valahanyadik randin úgyis a nő fog neked esni "szeretlek"-kel. Te meghódítod, ő "behódol", ez a hagyományos és ma is érvényes szereposztás. De nem akarok erről egy könyvet ideírni, az elindulás nehéz, utána menni fog. Nem ördöngösség.

2009. szept. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én intellektuálisabb tipus vagyok,így hát az 'I. világháború okai' kategória óhatatlanul hozzám tartozik,és szóba jöhet nálam.Meglepő,de működik,mivel csak magamat adom,sosem próbálom másnak mutatni magam.

Mindig hozd önmagad,hiszen ha másnak mutatod magad,akkor az a kép fogja vonzani,nem pedig az,aki igazán vagy.

Én a magam részéről mindig érdeklődtem az illető érdeklődési köre után,majd a találkozás előtt utánanéztem.Máris van egy jó kiindulási alap,meg hát a lány részéről az érdeklődés fokozódik irántad (legalábbis személyes tapasztalat,nem állítom,hogy törvényszerű).

Az a baj,hogy burkoltan nem lehet elmondani,hogy vonzódsz felé,ezért neked kell várnod az ő visszajelzéseire.

Legjobb mód,ha a legvégén megkérded,volna-e kedve egy újabb találkára.Ha igen-nyert ügyed van.

2009. szept. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne faggasd az exéről, és te se beszélj a tiédről, ha csak ő rá nem kérdez. Nem kell neki direktbe mondani, hogy tetszik, gondolom már tudja, ha egyszer randira hívtad.

Ha valahova beültök inni, feltétlenül te fizess. Aranyos szerintem, ha viszel egy szál virágot. Ne csak beszélj, hallgass is. Mármint őt.

Menni fog ez! Sok skert!

2009. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a sok jo tanacsokat:D hálám uldozon
2009. szept. 16. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!