Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg rosszul eshet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rosszul eshet egy férfinak, ha meghív egy üdítőre és te nem fogadod el? Miért azt érzi, hogy ez visszautasítás, miért nem azt, hogy nem vagyok szomjas?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 00:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
hát ha baromságnak tartod, akkor nyugodtan mondd továbbra is hogy nem vagy szomjas
2013. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

bocsánatot kérek, tényleg attól, akit megsértettem, nem arra gondoltam, hogy baromság, hogy így próbáltok meg közeledni, azzal nincs semmi gond. Tényleg nagyon sajnálom, azt tartom baromságnak, hogy már vagy fél órája beszélgetünk, tehát nem kell leszólítani, és akkor meghívnak, amivel megint nincs semmi gond, SŐT, de ha nem fogadom el, azt visszautasításnak veszik, pedig, ez nem visszautasítás.

Egyébként óvatosan megjegyzem, hogy szerintem (bár első alkalom volt), nem hiszem, hogy azért hívott meg mert akart volna valamit, hanem simán gesztusból, mert, ha ő ivott, akkor úgy illik, hogy meghívja a másikat is. A második fiú esetéről beszélek(az első fiúnál nem).

2013. márc. 18. 21:45
 23/24 Aladárkiss ***** válasza:

LeftBehind válasza:


Lehet,hogy te baromságnak tartod,viszont a csajok nagy....miket beszélek,hatalmas része azonnal elküld a búsba,ha rögtön azzal megy oda hozzá valaki,hogy tetszik neki és szeretné megismerni. Szóval nekünk muszáj kitalálni ezeket a "baromságokat",hogy egyáltalán legyen valami esélyünk.



Ő nem tudom vagy ti éltek más világban vagy én... engem soha nem hajtottak el. Valamit nagyon rosszul csinálhatok.

2013. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 LeftBehind ***** válasza:
23. Te bejössz a csajoknak,én nem. Ennyi a különbség.
2013. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!