Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S. Mi ez az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mi ez az egész? Lányok ti randiznátok tovább ilyennel? Fiúk, nektek ezek a dolgok nem furák?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal. Röviden. Zavarta hogy nem szeretem a kávét,mondom nem, teljesen ki volt akadva ezen, megkérdezte, hogy az íze sem hiányzik? Köhm. Mondtam valamit és szinte 2 percenként ezt mondta: Ne foglalkozz ezzel, nem tudsz rajta változtatni, se senki más. :O Mikor sétáltunk és kirakatok mellett mentünk, beszólt, hogy Kellene mi? Haha. És ezt folyamatosan. Mondta, hogy sose volt komoly kapcsolata, kalandozni nem akar (középkorú). Érdekes. És már első randin felhozta hogy következő alkalommal be akar mutatni az anyjának, menjek fel hozzájuk ebédre, majd nézzünk meg egy filmet. Erre nemet mondtam, de erősködött. Azon is ki volt akadva, hogy nincs kocsim.
2013. márc. 21. 07:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menekülj és vissza se nézz :D
2013. márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1. A csóka anyuci pici kedvence... Ne kezdj vele.

2. Én mint férfi, felháborodnék ha egy ilyennel vennének egy kalap alá...

Nem, nem furák, részemről gyökérségnek mondanám...

2013. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kövesd az első tanácsát, mert ez nem százas, aki ilyeneket csinál.
2013. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Aaa de tapló!!!Fúj!Menjen anyucival autókázni,vásárolni,meg kávézni!!!Dobbants,szerintem!
2013. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
kiakadás :D én a helyedben még egyszer 5percre taliznék vele hogy szemen köphessem :D
2013. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Keres és talizni akar, de én nem. Ha lekoptatom meg neki áll feljebb. :/ Akkor nem csak nekem tűnt defektesnek.
2013. márc. 21. 08:05
 7/23 anonim ***** válasza:

Nagyon gaz!

Nehogy talalkozz vele ujra!

2013. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 canadafan ***** válasza:
Áááá ez ultra gáz pali, menekülj!! :D 32N
2013. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan lépj le, mert ha jobban belemész a dolgokba, te már onnan nem szabadulsz. :D
2013. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

pfú.. volt ilyen pasim de nem sokáig, 1 hónapig bírtam.

A rokonai előtt azt mondta retek vagyok, ha cigiztem elmondta büdös vagyok.

Miért nem ott dolgozok ahol neki tetszik, miért lakok még a szüleimmel.

Ezek önző,egoista,beképzelt, emberek, és ráadásul 37 éves léttére anyucival lakik.

Szerintem is MENEKÜLJ!!!!!!!

2013. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!