Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja az egyik PUA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja az egyik PUA haverom folyton, hogy rengeteg rendes, szép lány van, én miért nem hiszek ebben?

Figyelt kérdés
Mondom neki, hogy én nem kezdeményezek szép lányoknál, mert úgyis el vannak szállva, beképzelte, egoisták, kényesek, önteltek és van ezer rajongójuk, amitől istennőnek képzelik magukat és a csúnya fiúkat, de még az átlagosakat is lenézik, féregnek tartják. Erre ő csak nevet és azt mondja, hogy rengeteg rendes lány van pedig, ő mindig szép lányoknál próbálkozik és az tmondja, hogy én is próbálkozzak szépeknél. De minek, én úgyis selejt vagyok a szemükben, nem akarom, hogy megalázzon meg a földig tiporjon egy ilyen elkényeztetett istennő.
2013. márc. 21. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
deal with it
2013. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elfogult vagy.
2013. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ettől még nem kell minden nőt elhordani minden sz@rnak, csupán azért mert neked nem jön össze és nem mersz kezdeményezni. A barátodnak amúgy igaza van.

Sajnállak lehet h tényleg nem vagy valami jóképű csávó.

2013. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor maradj pina nélkül, te bajod:)
2013. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 tényleg ez az egyetlen érv? :DD
2013. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt csak bebeszéled magadnak. Lehet túl sok amcsi sorozatot nézel. Vannak szép, rendes lányok is. Persze rinyálni és saját magadat lekicsinyíteni sokkal egyszerűbb, csak attól nem lesz nőd.
2013. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a szó hogy: PUA? Bocsássatok meg tudatlanságomért, de már annyi egyik napról a másikra kreált szóval találkoztam. Ez még nem került be a szótáramba.
2013. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 csaj felszedő művész, menő arc
2013. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért arra kiváncsi lennék, hogy a pasiknak kik tartoznak bele a "szép lány" kategóriába. lehet hogy nekem nincs ehhez szemem, de nem túl sok kifejezetten szép lányt szoktam látni, 100-ból talán egy, a legtöbbet inkább csak átlagosnak mondanám, de rondából is van elég.
2013. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 akkor ebben az esetben tegyél fel egy fényképet a cicidről, és majd mi megmondjuk
2013. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!