Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek milyen hajszín-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen hajszín-szemszín kombináció jön be leginkább egy pasin?

Figyelt kérdés
Az olyan válaszoktól légyszi kíméljetek, hogy ez mindig más meg nem ez a lényeg. Én is tudom, nekem is tetszett már sokféle haj-szemszínű, de azért nekem is van egy olyan, meg szerintem mindenkinek, ami a leginkább döntő vagy a legtöbbször fordult elő, vagy egy picit jobban tetszik mint a többi.
2013. márc. 21. 20:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
nagyon szép kék/zöld szem, hajszinbe meg mindegy csak se vörös se festett ne legyen :D
2013. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Pretty_Fighter ***** válasza:
fekete haj-barna/kék szem
2013. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Barna haj, kék/zöld szem.
2013. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

7-es:

Addig amíg a szőke-kék szemű volt sok lány esete az volt a baj, most meg az a baj, ha a fekete?

Amúgy nem tudom megmondani, nekem még szőke vagy világos hajú férfi sosem tetszett, de imádom, ahogy a párom a sötétbarna csillogó szemével rám néz, és hozzá az a gyönyörű fekete haja, csodálatos *.*

Szerintem a sötét haj-sötét sztem férfiasabb.

2013. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

20:54


Szerintem a szőke, vagy vörös haj, kék szemekkel, hosszú, egyenes hajjal, és közepes/nagy méretű szakállal a legférfiasabb.

Példa:

[link]

2013. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

** Elírtam. :D


Előbbre kellett volna a hosszú hajat...

2013. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Ez nem férfias, hanem igénytelen, hirtelen azt hittem személyesen a jeti-t linkelted be :D


Nekem a cuki kis fekete hajú olaszok jobban bejönnek: [link]


(és most itt nem a testük a lényeg, mert az már túl izmos nekem, de fejre legjobbak)

2013. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Nagyon sötét barna vagy feket haj, a szem az mindegy, de a szép nagy bogárszem nagyon bejön:)

14/L

2013. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
a hajszín mindegy, de inkább barna párti vagyok. a szemek terén odavagyok a zöldért*-* a kéket nem szeretem.
2013. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi igénytelen nincs benne. A hosszú hajat ápolni kell, vagyis igényesség szükséges hozzá.

A szakáll és hosszú haj kombinációja a büszkeséget, és erőt jelképezi véleményem szerint.

2013. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!