Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Milyen szituációkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen szituációkban szólítottatok már le lányokat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 08:42
1 2
 11/12 LeftBehind ***** válasza:
Azt se tudom,hogy kell leszólítani a lányokat,nem még hogy hol!
2013. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ma 11:47

Igazad van, de most veszem észre hogy eltértem a tárgytól. Leszólításról volt szó, én meg barátnőszerzésről beszéltem. Persze, buliban egyszerű :D


A profi leszólítás titka egyébként: figyelemfelkeltés. Valami nem mindennapi dologgal kell, de hülyeség legyen, amin röhög egy hatalmasat. Utána már csak beszélgetni kell. Tegnap pl belöktem a pultnál egy csajnak miközben a sörömet kortyoltam, hogy "Te vagy a világon a legszebb lány. Amúgy 20 centi...". Röhögőgörcsöt kapott :D De nem ajánlom kipróbálásra, mert akár pofon is verhetett volna.


Félsz leszólítani? Vegyél egy levegőt, de úgy hogy kb a tüdőd negyede teljen meg, majd tartsd vissza addig ameddig csak tudod, és el nem kezd feszíteni. Aztán engedd ki és kezdj lélegezni normálisan. Annyira jó érzés lesz, hogy el fog múlni a félelmed.


Másik lehetőség: haverral megbeszéled, hogy ha kiszemelsz egy lányt a buliban, akkor közlöd vele. Ezután van 3 másodperced elindulni hogy megszólítsd. Ha nem teszed meg, akkor kérdezés nélkül adhat egy zsibbasztót. :D

2013. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!