Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem tudom hogy szólítsam meg? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most lesz az iskolámban egy szünet előtti kis rendezvény amin ott lehet aludni az iskolában az egyik nap gondoltam ez egy jó alkalom lehetne megismerni de mindig minimum egy lány barátnője ott van vele,mèg talán nem is láttam úgy hogy nincs vele senki,el tudom valahogy hívni közülük vagy az bunkóság.Szerintetek hogy szólítsam meg; nem vagyok Valami magabiztos!De valamikor amikor a folyosón ránèzek látom hogy figyel ès hirtelen ''lesüti a szemèt'' gyorsan valahová elnéz,ezt vehetem jó jelnek?

Köszönöm!!!



2013. márc. 24. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan
2013. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj vele először üzenetben beszélni mert nem olyan cikis és jobban össze tudod szedni a gondolataidat.

Szerintem jó jel.

2013. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Amúgy várd meg majd amíg a lány elmegy valahova és kövesd, akkor meg szólítsd meg...

de milyen program is lesz ez?

2013. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hogyan veszed észre: Tetszel a lánynak? Mert ha igen, akkor ne habozz! És igen, a szemlesütést veheted jó jelnek. Szerintem. Én is ugyanezt csinálom azzal, aki tetszik, csak ő elég lassan szánja el magát, ahogy látom. Hidd el, mi lányok nagyon örülünk, ha egy fiú odajön, PLÁNE ha még tetszik is nekünk ;) HAJRÁ! 16/L
2013. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 kézzel üsd magad hasba amíg beléd nem szeret aztán edd meg amit a mikróban találsz
2013. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ott lehet aludni az iskolában? Nálunk a csótányok felfalnának este.
2013. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Diáknapnak hívják.Nem muszáj ott aludni de jó buli;ezèrt szinte az egèsz iskola marad, tavaly is egèsz jó volt.16èves vagyok.Gimnáziumba járok.Szerintetek mennyire ciki ha magasabb nálam magassarkúban?De alapból egy jó 5cm-rel alacsonyabb.
2013. márc. 24. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Helló! Ez és ez vagyok, gondoltam zavarok, mert még mindig kisebb pofáraesés ha nemnyert, mint ha meg sem próbálom. Adatlapod alapján tudom ez és ez, vagy ezzel foglalkozol, stb, ez érdekel. Ó igen én is szeretem a Jazz - t (szart!), szóval rizsa.


A végére: remélem legalább mosolyra fakasztottalak, esetleg kiröhögsz, de nem baj, legalább szórakozol.De remélem mégse! Vagy mégis?


Ha érdekel jelölj meg! :-) Ha nem, szép napot/estét!


X.Y.


Ilyesmi... Stílus nélkül nem megy. Neked kell tudnod! mindig bejön a muzut ne mert felköti magát ezt sztik tapasztalat!

2013. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy:


"mindig bejön a muzut ne mert felköti magát ezt sztik tapasztalat!"


??


Nem tudom értelmezni. :)

2013. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát azt drágám h a mizu mindenki ezt irja neki! Én tapaztalatbúl mondom ez kikurtjóó a csajok sztik! érted???
2013. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!