Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami kínos, randirahívó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami kínos, randirahívó sztoritok?

Figyelt kérdés
Én pl talán 12 voltam amikor minden egyéb felvezetés nélkül smsmben megkérdeztem egy lánytól, hogy "Szia, nincs kedved járni?" persze mondanom sem kel nemet mondott:D

2013. márc. 25. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is 12 éves koromban írtam egy lánynak facebookon. Egy ilyen után nem tudom mit vártam :D: Szia, xy vagyok a táborból, azt hiszem beléd estem.
2013. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Synesztro ***** válasza:
100%
Én korán nősültem előtte nagy dumagép voltam, 5 év után tönkrement a házasságom, mikor a bíróságra mentem a válást intézni egy bombajó 28 éves csajhoz odafordultam úgy 4 szemközt és azt mondtam neki:"Sya, figyelj kicsit berozsdásodtam már ami a csajozós szövegeket illeti, de szivesen találkoznék veled munka után, vagy ha megadod a számod esetleg felhívnálak a napokban, beülhetnénk valahova." Bejött. Egy jót nevetett, igazolta hogy tényleg berozsdásodhattam:D majd elkezdte diktálni a számát. 1hétre rá randi, 2 hétre rá bemutatott a szüleinek, 1 évre rá összeköltöztünk, most is vele élek.:D
2013. márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nice! :D
2013. márc. 26. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!