Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi számít már nyomulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi számít már nyomulásnak?

Figyelt kérdés

Sok lányon nem tudok kiigazodni..., vagy inkább magamon.

Néhányan azt mondták, hogy már sok. Néhány meg utólag azt mondta, hogy tapadhattam volna jobban.

Todum ezt így biztos nehéz belőni (szerintem), de nálatok mi számít már nyomulásnak vagy mi az ami pont jó...

szemelyes példakat is mondhadtok vagy kialáltat is :D

vaaagy lacipapp66@hotmail.com ;)



2013. márc. 25. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
például ez már annak számít
2013. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam az, ha nem veszi észre magát az illető. Például ha valamivel kapcsolatban tiltakozok vagy nemet mondok, akkor azt komolyan gondolom, nem kéretem magam. Ezt meg is mondom, de ha valakinek még így sem esik le, akkor azt joggal nevezem nyomulósnak.
2013. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy van olyan is, akivel nem az a gond, hogy azt hiszi, kéretem magam, hanem az, hogy el akarja dönteni helyettem, hogy nekem mi a jó. Ez is nyomulás, durván az.
2013. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lánytól/nőtől függ, hogy kinek mi számít annak.

Nálam már nyomulás a heti kettőnél több találkozó (mármint első ismeretségnél), ha naponta hív vagy sms-t ír, ha azt hiszi, nem tudom, mit akarok, és próbálja rám tukmálni a saját hülyeségeit az első NEM elhangzása után, és ha minden 10 percben megdicsér.

21L

2013. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Függ a lánytól is, meg attól, hogy bejössz-e neki.
2013. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!