Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne vele összejönni?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek volt egy otthonos pasija...és abból az otthonból mutatott egy pár emberkét...és megláttam őt nagyon bejön meg minden de hallotam róla egy pár gázos sztorikat...:S(inkább nem részletezzem..)ő inkább rossz fiú én meg nem vagyok olyan rossz...és ez zavar...szerintetek micsináljak???
2009. szept. 18. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

nem tudom szerintem gyere össze vele:)

de ha mégsem akkor én szívesen vállalom szeretem a rossz fiúkat én mint rossz lány:D ehh:$

2009. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszikee.:)

Hihi=D

2009. szept. 18. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam ilyen helyzetben. Semmi érdemleges nem volt a srácban, csak ugyebár a gázos dolgai meg a szenvedélyei(drog). De a hab a tortán az volt amikor elvitt az egyik hipermarketbe lopni! Na ott mondtam hogy nekem ebből elég!! Úgyhogy mérlegeld hogy a "rosszfiúsága" mellett tényleg megérné e h vele legyél, úgy értem milyen mint ember!!!!
2009. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát személy szerint még nem ismerem...:S

Köszi.:)

2009. szept. 18. 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el, hacsak nem akarsz te is lecsúszni!
2009. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak nagyon nehéz...:(

De megprobálom.:)

2009. szept. 18. 21:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Am egyáltalán nem szeretnék lecsúszni..csak nagyon nehéz ne észre venni..:(
2009. szept. 18. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló esett meg velem is, megkívántam egy rosszfiút, a szeretőmmé tettem, de nehéz volt utána levakarni magamról.

Mivel nem az én stílusom agyilag (én abszolút törvénytisztelő vagyok), így nem szerettem bele, csak a testébe. A szex kötött hozzá majdnem 2 hónapig, nehéz volt elvonatkoztatni.

Ha ismered az érzéseid annyira, hogy tudod, nem fogsz beleszeretni, akkor próbáld ki. :)

2009. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De nekem most nincs senkim..meg nem testileg gondoltam a dolgot...:S

Kösziiii a komentetet:)

2009. szept. 20. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!