Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jobb összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb összejönni egy olyan emberrel, aki nem az esetetek, vagy érdemes várni az igazira?

Figyelt kérdés
Én az utóbbi elvet vallom, éppen ezért még 21 évesen is egyedülálló vagyok, 0 tapasztalattal. Sokan mondják, hogy túl nagyok az igényeim, de ezen nem igazán áll módomban/szándékomban változtatni. Szerintetek melyik a célravezetőbb módszer?
2011. jan. 11. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

Gratulálok! 21 évesen már régen túl vagy azon az életszakaszon, ahol próbálgatni kell a dolgokat, tapasztalatot szerezni. Most már cseszheted, a veled egyidősek nem túl ritkán már úgy ismerkednek hogy tartós párkapcsolat után nősülnek is!


Csatlakozom azokhoz akik szerint túl nagyon az igényeid!

2011. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Várj az igazira, mert ha belemész egy olyan kapcsolatba, amitől herótod lesz, akkor jobban szenvedsz, mint a magánytól.
2011. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Én bárkivel összejönnék aki egy fokkal szebb az ördögnél, jobb mint a semmi.A jó nőknél úgysincs esélyem.
2011. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Én most az első pontban említettet tettem...hát hát....egyenlőre nem bántam meg, bár még csak 3 hete tart, de jól megvagyunk, Ő full belém van zúgva, én kicsit játszadozom vele...nemegészen tudom mit akarok.

majd meglátjuk mi lesz.

19/f

2011. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak egy nagy grat, remélem veled is majd csak jázstadozni fognak ha ahogy írtad full belezúgsz egy csajba. Nehogy visszanyaljon fagyi.
2011. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem célszerű tapasztalni. tudod, "én keresem az igazit, de amíg nem találom nagyon jól elvagyok az esélyesekkel". és honnan tudod hogy az a lány aki elsőre nem gondolod hogy az eseted, nem lesz e az igazi, ha megismered jobban, összejöttök mer randin mégis megfog benne valami.

félre ne érts, nem azt mondom hogy kefélj mindenkivel halomra, azt mondom hogy kezdj el ismerkedni, mert nem fog szádbarepülni a sültgalamb. és könnyen lehet, hogy elsőre nem gondolod hogy ő lesz az igazi, aztán meg olyan szerelmes leszel hirtelen hogy magad se hitted volna.

2011. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen végletes szerintem.

Attól, hogy valaki nem Mr. Igazi számodra, még lehet az eseted. Biztosan vannak olyan pasik akik tetszenek (az életben is vagy akár sztárok közül is) és ha tetszik valaki a közeledben és te is tetszel neki akkor meg kell próbálni, ennyi az egész. Lehet, hogy 2 hónap múlva szakítottok, mert kiderül, hogy nem illettek össze. De az is lehet, hogy pont ő lesz az igazi, ezt nem tudhatod előre. Nem hiszem el, hogy nem akad olyan srác a környezetedben akivel kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak...

Egyébként én azt mondom, hogy élvezd az életet, ismerkedj, flörtölj, pasizz, mert sosem tudhatod, meddig teheted meg!

2011. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Amíg nincs meg az igazi addig is kell valaki szerintem, valaki akit legalább egy kicsit szeretsz , és legalább külsőre tetszik, hogy ne legyél egyedül......aztán ha úgy érzed hogy megvan az igazi a kapcsolatnak véget lehet vetni.



Addig sem szomorkodsz és búslakodsz egyedül. És honnan tudod hogy ki az igazi? Ahhoz meg kell ismerned!

2011. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, hogy ezért lepontoznak, de szerintem is érdemes várni. És nem hinném, hogy túl nagyok az igényeid.


Mikor a (most már) férjemet megismertem 22,5 éves voltam. Előtte nem volt senki, mert nem akartam olyan fiút, aki nem felel meg az igényeimnek. És nem érzem, hogy bármiről lemaradtam volna vagy ciki lenne.


Fel a fejjel. Előbb-utóbb neked is eljön az igazi.

2011. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy 21 évesen még senkid nem volt. Sztem -az elmondottak alapján- túl nagyok az igényeid, mialatt te sem vagy egy matyóhímzés.
2011. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!