Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezek meg magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezek meg magamnak egy menőbb pasit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki ugy mond kicsit menőbb és nekem nagyon teccik meg minden...ő nem ismer még és nem tudom h h menyek a szeme elé vagy micsináljak véletlen egybe esések?hát nem tudom...
2009. szept. 18. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem vetkőzz le előtte. Merthogy az eszed miatt biztos nem fog beléd esni.
2009. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

vegyél 10 centis tűsarkú cipőt, miniszoknyát és egy olyan felsőt, amiben több a strasszkő, mint a varrás, sminkeld ki magad 10 centi vastag festékkel, csináltass ugyanilyen hosszúságú, tűzvörös műkörmöket és tölts el minden nap legalább 5 óra hosszát a plázában, valamint maradék 5 órahosszát nagyon divatos, csicsás telefonnal a kezedben, és újabb 5 óra hosszát a tükör előtt...


a "menő" pasiknak az ilyen "menő" csajok jönnek be

2009. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!