Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges olyan lányt találni, aki bár szép, vonzó mégsincs tele fiú rajongókkal és emiatt nincs is úgy elszállva, azaz van szíve és szívesen ismerkedne nem túl helyes fiúkkal is?

Figyelt kérdés
A szép lányokat alapból kerülöm, de így meg csak olyan lányokkal jöohetnék össze, akik nem vonzanak, valahogy sehogy sem vagyok boldog és elégedett az életemmel, annak ellenére, hogy én ajánlottam fel egy csúnya lánynak, hogy járjunk és még ő utasított vissza, mondta hogy csak barátok legyünk. Fura ez, mert a szép lányok nagyon szívtelenek és csak a helyes fiúkkal kedvesek. Engem is már nem is egy szép lány bántott meg, gúnyolt ki csak, mert nem vagyok egy szuper helyes adonisz vagy mi a franc. Én emiatt is kerülöm a szép lányokat, se barátság se semmi, mert velük úgysem lehet, hiszen, ő számukra egy átlagos fiú is egy senki, ők istennőnek hiszik magukat, tapasztaltam. Én többre is értékelem, ha egy lánynak van szíve, még, ha nem is szép. Mindig adok esélyt olyan lányoknak, akik nekem nem jönnek be külsőre, de bepróbálkoznak nálam, viszont végül érzem, hogy ez a kapcsolat így nem az igazi, valahogy hiányzik a vonzalom, a szexuális feszültség, amit csak a szép lányok adhatnának meg, míg lelkileg a csúnya lányok vonzanak, addig szexuálisan a szépekre vágyom és emiatt szétszakadok, boldogtalan vagyok, sehogy sem jó ez így. Bár tudom, hogy nem létezik olyan szép lány, aki kedves, megértő, hűséges, van humorézéke, értelmes és egyben ne a tökéletes külső adottságokkal rendelkező fiúra vágyna, ami érthető is, hiszen minek álljon össze egy átlagos fiúval, ha kaphat szuper jóképű szuper adonisz testű fiút is.
2013. márc. 27. 01:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

• . . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--

2013. márc. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
nyugi én is unom ...
2013. márc. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pretty Ballerina ***** válasza:
Áh, próbáltam írni pár dolgot, de inkább nem is írok semmit.
2013. márc. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

miért ragaszkodsz az originálhoz?

szedj fel egy átlagost és alakítsd át.

nézd mire képes az edzés meg az étrend-

[link]

de persze csak olyat várhatsz el mástól,amire te is képe vagy,szóval uccu edzeni.

2013. márc. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatoddal megválaszoltad szerintem a kérdést..
2013. márc. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első két válaszoló, köszönöm. Vidám perceket loptatok unalmas életembe.
2013. márc. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srácok, szép lányra vágynak, a csúnya nem kell.:( Bezzeg ha egy csaj van így, akkor az egy felszínes k.rva... Lassan ott tartunk, hogy ha valaki néz ki valahogy, akkor az már ássa el magát. Viccesek vagytok, komolyan mondom.
2013. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Nincs ilyen! Én is messziről kerülöm a szép lányokat, mert tudom, hogy náluk semmi esélyem. Sőt, még a kevésbé előnyös külsejű lányoknál sincsen előnyöm. A ronda pasik örökre egedül maradnak, erre készülj fel!
2013. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha szép lány kell,akkor küzdj meg érte. És ne a sültgalambot várd, hanem tegyél érte.

Az egyik válaszoló írta alakítsa át a lányt. Ez nem megy, mert bizonyos fokig átváltoztathatsz valakit, ha a csajod, de nem a stylistja leszel! Meg hogy gondoltad fizeti a kozmetikusát, körmösét, fodrászát, a szoli és edző bérletét, no meg persze a ruháit?

Nem, állj fel a székből. Menj el gyúrni(nem testépítőre), és adj magadra.

Ha meg azon a véleményen vagy, hogy aki szeret így is elfogad...akkor hajrá.

A külső megfog, a belső megtart, a jó szex magához láncol. ;)

2013. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hyatt ***** válasza:
54%

Egy sztori neked: Az első barátom egy koncerten "szedett fel" méghozzá úgy, hogy az együttes basszerének adta ki magát mert látta a pólómat a suliban. Gőzöm nem volt ki ő előtte.


Addig elment, hogy megkérte a zenekart had álljon ott mellettük és imitálja a játékot. Később azt mondta ez igazából neki kellett, hogy lendületet vegyen :D megszólítani. A csajozás első rúgásait meg lezavarták neki a srácok, odajöttek dumáltak velünk engem meg bemutattak neki.


Egy vézna alacsony görbe orrú metál arc volt, egy akkordot nem volt képes lefogni és nem ismerte előtte a srácokat sem a bandából, de mekkora arc volt már, hogy mindezt képes volt összehozni csak miattam.

2013. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!