Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet egy viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy viszonylag komoly erett gondolkodasu ffit meghoditani? Mi az amivel le tudnam venni a labarol?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A vonzó külső mellett komoly, érett gondolkodással. És ne akard levenni a lábáról, hanem vizsgáld meg, egymáshoz valók vagytok-e.
2013. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Antihater ***** válasza:

Ha erősen racionális gondolkodású, akkor valószínűleg háttérbe szorítja az érzelmeit, bizonytalan bennük. Annyit kell tenned, hogy elismered az intellektusát, nem adsz félreérthető jeleket, és megteszed az első pár lépést felé, hogy felébreszd az elnyomott emocionális oldalát. Ez nem azt jelenti, hogy bólogass neki, hanem ha más véleményen vagytok valamiről, állj ki a magad igazáért, de merj változtatni az álláspontodon, ha meggyőzően érvel. A racionalistákat nem érdeklik azok az emberek akik csak szépek és kirakatba valók, vannak köztük akik viszolyognak a túl sok sminktől, műkörmöktől, természetes külsőve több esélyed van.


Legalábbis rám valahogy így lehetne hatni... meg piercingekkel xD

22/f

2013. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nehezen muutatja ki az erzelmeit eloben, de irasban eszre veheto a szimpatia. Nem merek en kezdemenyezni. De ha meg varok arra h o lepjen attol felek elmulik az erdeklodese.:|
2013. márc. 27. 09:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Mivel kelthetem fel az erdeklodeset jobban?
2013. márc. 27. 09:47
 5/11 Antihater ***** válasza:
Nemtudom ő, hogy van ezzel, de én a "nyomulást" bunkó dolognak tartom
2013. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Antihater ***** válasza:
és valszeg fél, hogy ha túl korán kezdeményezne, akkor visszautasítanák
2013. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyomulos es nem is tervezem h en nyomuljak ra! Meghagynam h o lepjen.. Csak nem akarok passziv lenni.
2013. márc. 27. 09:49
 8/11 Antihater ***** válasza:

Félreértettél, úgy gondolom, hogy Ő nem akar nyomulósnak tűnni...

Nyiss felé csak annyival, hogy mittom én, azt írod neki, hogy unatkozol és nincs mit csinálnod mostanában... ilyesmi. Ha veszi a lapot, akkor valszeg elhív valahova, vagy próbál ajánlani szórakozást... akkor mondhatod, hogy egyedül nincs kedved, és ha akkor se veszi a lapot, akkor valszeg túl bátortalan, vagy korai még neki, vagy franc se tudja :) csak találgatok

2013. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ertettem h o nem akar nyomulosnak tunni.. :) ez tetszik majd beprobalom.:)
2013. márc. 27. 09:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos en is csak talalgatni tudok h most mi van..
2013. márc. 27. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!