Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy néz ki egy "randi"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy "randi"?

Figyelt kérdés

21 vagyok, de életemben nem volt egy randim sem... Mi a menete -esetleg szabályai?- egy randinak?

Első sorban 18 felettiek válasza érdekelne, köszönöm!


2013. márc. 27. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
olyan mint amikor a haveroddal mész valahova csak nem beszélhetsz a nőkről meg nem mondhatsz disznó vicceet és a végén meg kell csókolni
2013. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha te vagy a fiú, akkor:

1. megszervezed a programot

2. elhívod a kiszemeltet

3. találkoztok, megdícséred milyen szép, esetleg adsz neki egy szál virágot vagy apróságot

4. elkezdtek beszélgetni egymással, mindenről ami eszetekbe jut..mintha egy haveroddal beszélgetnél, tehát legyél önmagad

általában ezek azok, amiket első randin "kell" csinálni..a tübbi jönni fog magától :)

Js, és ha fiú vagy és étterembe viszed, te fizess

2013. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagy lány vagy?
2013. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
A fenét vigye étterembe, nem 50 éves...
2013. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

lány vagyok....

(És a barátokkal való találkozás hogy néz ki? :D Azt se nagyon volt alkalmam gyakorolni...)

2013. márc. 27. 18:39
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Ergo ha csávo vagy mindent Te csinálsz sőt még fizethetsz is. A csaj meg a végén jót röhögve elhajt és örül a fejének hogy ismet ingyen zabált/mozizott/nézett meg egy tárlatot/stb.

Neked med fél fizetésed oda a lutrira (általában a semmire)

2013. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy lány vagy. Akkor lényegében szépen felöltözöl, szép leszel, odamész mosolyogsz rá sokat, beszélgetzs vele. A haverokkal való dolog meg úgy néz ki hogy simán csak beszélgetsz vele :)
2013. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hatodiknak: Nem értem ezeket az előítéleteket... Én pl 100%, hogy nem hagynám, hogy csak a csávó fizessen, elég cikinek érezném... és biztosan nem vagyok ezzel egyedül

2013. márc. 27. 18:44
 9/18 anonim ***** válasza:

,,Én pl 100%, hogy nem hagynám, hogy csak a csávó fizessen, elég cikinek érezném... és biztosan nem vagyok ezzel egyedül"


Jobb, ha feladod ezt a gondolkodásmódot. Mai világ ide-oda, a pasinak illik fizetni és kész, így udvarias, lovagias. Nekem is volt egy fiú, aki elhívott egy cukrászdába, de egy szelet tortát nem volt hajlandó kifizetni, ami elég gáz, és nem csak szerintem. Nem házasságról van szó vagy házépítésről, amikor már mind2-en dolgoztok és minden közös kasszából megy...ez egy randi!


Amúgy meg az a lényeg, hogy szépen öltözz fel, csináld meg a hajad, elegáns cipellőt vegyél fel, légy könnyed és önmagad. Érezd jól magad, nincs vonzóbb annál, ha felszabadultan boldognak, szépnek érzed magad ;) Én drukkolok.

2013. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Az öltözködést ne bonyolítsd túl. Vegyél olyan cuccot, amiben jól érzed magad

2. Haj, smink - nem kell tuti frizu, sem totál smink, kb. olyan, amilyen hétköznapon lenni szoktál, ne egy vadidegent ismerjen már meg

3. ha elhív valahová, bizony ő fog fizetni (ha nem bunkó), és csak megsérted, ha erőszakoskodsz, hogy Te akarsz - pofátlanság a legdrágábbat választani :D, és ne fanyalogj, ha valami nem tetszik (mondd meg neki kedvesen, de ne húzd a szád, pl.)

4. ne játszd meg az agyad, ne hazudj, ne nagyzolj és ne tettesd magad libának, és ne zúdítsd rá a problémáidat

5. beszélgess vele úgy, mintha a családból/barátnőddel tennéd, szal lazán

6. csók... ha nem szeretnéd, hogy megtegye (nem biztos, hogy akarja), akkor határozottan puszild meg, ebből levágja


Én randim:

1. melóból mentem, így nem öltöztem ki

2. alapból alig sminkelem magam, ezúttal is csak szemspirál volt fenn (azóta sem várja el, hogy pacsmagoljam magam, szal mázli)

3. igyekeztem olcsót választani, mert nem vagyok akkora sz.mét, hogy kiigyam a pénzéből (teázóba mentünk, igaz nem vagyok oda a teáért, de volt kv is)

4-5. halálosan izgultunk mindketten, de jól eldumáltunk, mindenféléről (igaz, belőlem kibukott a sulis gond, de meghallgatott, és próbált tanácsot adni)

6. csók csak egy hét után volt, és nem is, amikor jött, mert már megpusziltam, mikor láttam rajta, hogy ő bizony másra számított - na, az sz.rul esett nekem, de a találka végén pótoltuk :)

Ja, és nemsoká két hónaposak leszünk.


Neked sok sikert, és ne félj (mondom én, aki halálsápadtan, 300-as pulzussal ült a metróban :D)

2013. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!