Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha már ennyire leadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha már ennyire leadtam az igényeimet, ha már mindegy ki csak legyen egy lány, akit ölelhetek, szerethetek?

Figyelt kérdés
A tököm ki van már, hogy minden csajnak valami szuper pasi kéne, én meg ugye alacsonyn is vagyok, így már kb. a csajok 80%-nál élből nem is próbálkozhatok, ha próbálkozom is elutasítanak, ami itt még érthető is, de amikor még a pici 150-160centi körülieknek sem vagyok elég jó, ők is valami szuuper magas szuper jóképű gyereket várnak, akkor már totál betelik a pohár, már most úgy vagyok vele, hogy mindegy milyen csak rendes legyen és ne legyen igénytelenül elhízva. Persze még így sem könnyebb a csúnya lányoknál is vannak ám igények.
2013. márc. 27. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, hány cm magas vagy?
2013. márc. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen 165-167 körül lehetek.
2013. márc. 28. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nekem sincsenek igényeim. Egész egyszerűen nem engedhetem meg magamnak. Nem elég, hogy alacsony vagyok, még olyan ronda is, hogy mindenki csak undorodva tud rám nézni.
2013. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok 157 cm, nekem nincs bajom az alacsony fiúkkal, ha kedves, vicces, és hűsége meg megértő. Mindegy hogy néz ki hogyha egy hullámhosszon vagyunk.
2013. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!