Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy csúnya fiúnak van értelme barátkoznia egy szép lánnyal, vagyis a szép lány egyáltalán haverkodna csúnya fiúval, ha látná hogy néz ki ezek után? (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már jó pár hete rendszeresen chateek fészbukon, de olyan fészbuk fiókomról, ahol nincs semmi képem magamról. Ő még nem is tudja hogy nézek ki, bár nem is nagyon érdeklődött, csak annyit, hogy ennyire helyes lennék, hogy tapadnák rám a álnyok, nos ez igaz, de csak néha és inkább olyan lányok, akik nem szépek, nem vonzóak vagy önbizalomhiányosak mert nem kellenek a fiúknak én meg ugye nyitott vagyok így engem könnyen megtalálnak, tapadnak rám, mert mindenkivel kedves vagyok és nem tudok bunkózni sajnos. Ők meg mintha tényleg helyesnek tartanának, szóval nem csak mese ez, de ugye a szép lányok tudják, hogy kaphatnak jó pasit, így engem ők észre sem szoktak venni, így gondolom ez a lány is, ha látná hogyan is nézek ki még talána törölne is, annak ellenére, hogy tök rendes meg jól el lehet vele dumálgatni bármiről. Viszont nem voltam vagy 3 napig fent és nem is keresett, tehát tuti nem akar ő még tőlem semmi komolyat vagy csak azért, mert nem látta, hogy nézek ki, de nyílván, ha látná milyen ronda ő tőle alacsonyabb szinten lévő ronda kist senki vagyok talán már ide sem jutottam volna el vele beszélgetés terén. Azért i szeretek így ismerkedni, mert jobban ki lehet szűrni a felszínes csajokat, akik csak külső alapján tepernek vagy akarnak tőlem valamit, így meg csak a jellem számít, de sajnos én látom hogy néznek ki, így nekem nehezebb engedni, mert ilyen szép és egyben rendes lányt ritkán találni. Nem szent van benne egy kis fiússág, de mégis rendesebb, mint a mai szép, de belül üres plázacicák. Azt is megtudtam, hogy sok fiú barátja van, szóval esélyes, hogy én is oda landolok, ha meglájta milyen ronda vagyok, talán megkegyelmez és odabetesz, de tartok tőle, hogy még barátnak sem fogok kelleni, ha meglátja mennyire selejt vagyok külsőre. Szóval már tudom, hogy úgysincs esélyem nála, ha megkaphatja akármelyik helyes fiút, bár fura mód nincs senkije most azt írta, pedig van száznál is több lájkja csak egyetlen egy képén, rakás hódolója, nem is értem miért nincs fiúja, hacsak nem leszbi, de itt még nem tartunk, sőt szerintem csak a fiúkhoz vonzódik, mert néha úgy jött le, hogy nem bánná, ha lenne fiúja, de úgy nem erőlteti meg magát, gondolom várj a szuper helyes pasit, ami én nem vagyok.
2013. márc. 27. 21:46
 1/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
Félelmetes, mennyire egyformák ezek a szövegek. :D
2013. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátkozni simán lehet, az meg hogy kinek mi tetszik teljesen szubjektív.
2013. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
barátkozni van értelme, kérdés, hogy mikor jön el az a pont, hogy az egyik fél többet akar.. egyébként hülyeség, hogy a csúnyácska emberek csak azoknak jönnek be, akik még csúnyábbak, és önbizalomhiányosak. nem tartom magam se csúnyának, se kishitűnek, de egy olyan srácot szeretek már jóideje, aki se nem kigyúrt, se nem különösebben jó pasi..sőt, ha valaki azt mondja 2 éve, hogy na, miatta fogsz még ennyit sírni, akkor körberöhögöm. persze számít a külső, mert ha eleve taszít az nem egy jó kiindulópont egy kapcsolatnál, de hiába szép valaki, ha jellemre meg hánysz tőle:)
2013. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért ismerkedsz neten,mert így jobban ki tudod szűrni a felszínes csajokat?Ezt jól megaszontad!Ha te magad szerint csúnya vagy,akkor mit akarod kiszűrni őket?Mért,élőbe nálad mi lenne az a felszínes,ha szerinted nem vagy jó pasi?Ja,te nem elégedsz meg az átlagos lányokkal,akkor ezek a lányok mért elégedjenek meg a csúnya fiúkkal,hisz ugyan azt akarják,mint te,csak ők nem csajt!
2013. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ronda fiúnak még barátkoznia sem nagyon érdemes, mert gúny tárgya lesz. Mondom ezt úgy, hogy én vagyok a világ legrondább pasija.
2013. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hehe utolsó :D max. a második legrandább!


A barátkozásnak van értelme csúnya fiú-szép lány felállásban, mert úgyse lesz belőle több. A lány berakja a barátzónába, és rácsapja a nehéz vasveretes ajtót. Szóval értelme akkor van, ha a fiú nem is reménykedik többen mint barátságban. A nőknek ugye JÁR az Adonisz külsejű pénzes pasi :D

22:08, az átlagos és a prasnya közt óriási különbség van,csak mondom.

2013. ápr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem második, hanem a legeslegrondább, és ez tény. Annyira rettenetesen, rémségesen és undorítóan vagyok ocsmány, hogy jogosan viselem ezt a címet! És mellé rendelkezem még 2 olyan tulajdonsággal, ami a legtöbb nő számára szintén abszolút kizáró ok: alacsony vagyok, és iszonyúan hájas, dagadt.
2013. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, hát én kövér nem vagyok,alacsony se, de hogy rusnyább lennék nálad, az 100%. Szóval jobb felkészülni a magányra mint bármiben is reménykedni.
2013. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi lett belőle, lehet tudni? Engem nagyon érdekelne a dolog. Köszönöm!
2015. jan. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!