Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az tényleg csak shit teszt, ha egy lány kigúnyol vagy rondának nevez egy fiút?

Figyelt kérdés
Már megfigyeltem, hogy ezt a csúfolódást csak kivételesen szép vagy magukat szépnek tartó lányok szokták elkövetni a fiúk ellen, főleg akkor, ha be is próbálkozk egy srác náluk. Egyik PUA haverom szerint ez egy teszt, tökösséget tesztel, hogy mer-e a srác visszaszájalni a csaj gúnyolódására vagy mer-e utána is nyomulni, vagyis figyelmen kívül hagyja a sértegetésést, mert tudja, hogy ő egy helyes srác, vagyis van önbizalma elég.
2013. márc. 28. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a hülye p*csák mennyire tudatosak, mindenesetre logikus hangzik. Még akkor is, ha nem a legjobb módszer.
2013. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
91%
Ha egy lány azt mondja egy ronda srácra, hogy ronda, akkor az nem shit teszt, hanem az igazság. Ha utána is nyomulsz rá, akkor jó eséllyel, csak még szánalmasabb leszel a szemében. Ha jól kinéző férfira mondja, akkor nyilván az, de ellenkező esetben nem.
2013. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Értelmező szótár nőkhöz


"Ronda vagy" = "Nem tudom, hogy micsoda, de valami nagyon nem vonzó a kisugárzásodban, képtelen vagy jó érzéseket kiváltani belőlem, ezért ezt a negatív érzésemet irányodba úgy racionalizálom meg magamban, hogy rondának tartalak, mert másképp nem tudom szavakkal megfogalmazni. Ha egy hozzád hasonló külsejű, de karizmatikus és magabiztos férfi közelítene felém, és a megfelelő érzelmeket váltaná ki belőlem, akkor őt sármosnak vagy karakteresnek gondolnám, a kinézetétől függetlenül.

2013. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez erős shitnek. Inkább a nem tetszés kinyilvánítása. De ha nem bepróbálkoznál, hanem jobban beleásnád magad a puairodalomba és gémelnél, akkor nem lenne ilyen. Nem is igazán tudom azt a szitut elmondani, amikor egy lány ilyet mond.
2013. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na 1 hülyével több akit a puások behülyítettek.
2013. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár "lerondázz" egy csaj , akár nem , menj tovább , magabiztossággal :)

Tök mindegy , hogy hogy nézel ki ,ha elég erős a valóságod , akkor rég tiéd a csaj , csak tesztel , hogy tényleg olyan vagy mint amilyennek mutatod magad. Ha az tényleg a valóságod és nme csak egy keret , akkor röhejesen egyszerű lesz :D.

Nem szabad az első ilyenen már elbizonytalanodni. Egy social butterfly-tól olyanokat fogsz kapni , ha jól csinálod hogy lehidalsz ha erre sem tudsz mit válaszolni :)

18/F

2014. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!