Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon nehéz barátnőt szerezni egy csúnya, sovány, nem magas fiúnak, ha ő csak a vékony vagy normális súlyú lányokhoz tud vonzódni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a kövér csajoknál lenne sok esélyem, de nem tudok hozzájuk vonzódni valamiért. Tényleg csak nekik kellene a fajtám?
2013. márc. 29. 16:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

"A nőknek nem feltétlenül hátrány, ha egy pasi testesebb. Én is szeretem a pocakos férfiakat"

hát persze ha bankszámlája is testesebb

2013. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Pixi3 ***** válasza:
58%
De feltudnám képelni az ilyen bunkó parasztokat mint te. Semmilyen lányt sem érdemelsz még a kövéreket sem.
2013. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azért lennék bukó, mert nem vonzódm a kövér lányokhoz?! Ez nekem új, érdekes, ti csajok csúfolhatjátok a fiúkat kedvetekre vagy alázhatjátok meg, aki bepróbálkozik nálatok, de nem az esetetek. Ti akkor mik vagytok?!
2013. márc. 29. 17:45
 14/20 anonim ***** válasza:
Öreg, az alacsonyság ,értsd <175 cm az eleve kizáró ok.. sajnos így van ez 25/f/170cm
2013. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

15-ös, tapasztaltam, hogy rühellik a fajtánkat.

Nyílván nem is itt kérdeznék, ha kellenék a lányoknak a külsőm ellenére is.

Azon viszont nagyot röhögtem,k hogy a csajok gerjednek a dagadt, mackós állatokra. Elég gáz ízlésetek van. :D

2013. márc. 29. 19:20
 16/20 anonim ***** válasza:
Figyelj. Csak keresgess az oldalon. Nem egyszer találkoztam olyan kérdéssel, ahol a 158 cm-es törpikének 185cm-s pasik kellettek. Jó legyen egy ilyen, de tömegesen?!.. Az utcán is ezt látom, a tőlem 10cm-rel alacsonyabb lányok/nőknek majdnem mindegyike ilyen 180-190cm-es férfiakkal flangál.. És még ők mondják, h nem számít a magasság... persze.
2013. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jó, ronda vagy ez egy dolog. Ahogy itt lejön, bunkó és rosszindulatú is. A kérdésedből úgy néz ki élhetetlen, tehetetlen is. Akkor mégis mi az a tulajdonságod, amivel meg akarsz hódítani egy vékony, helyes lányt? A "nekem ilyen barátnő KELL" nem elég ám.
2013. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Pixi3 ***** válasza:
12-es vagyok és igen továbbra is bunkónak tartalak. Ha valóban annyira ronda lennél tudhatnád "hol a helyed". A külső nem minden. Nem(csak) aszerint kell párt választani. Lehet neked sovány csajod de lehet hogy soha sem fogja neked megadni azt a szeretet amire vágysz (nem mintha megérdemelnéd) És igen nagy elvárás egy kövérnek a változás. Tudod te mennyire szar egy endomorf (lassú anyagcsere, gyorssabban növekvő zsírréteg stb.)testalkattal élni? Egész életében be kell tartania egy hülye diétát és ha pl. ünnepség akármi által kiesik akkor naponta órákat edzeni hogy ne rakódjon le, mások szeme láttára kedvükre zabálnak anélkül hogy aggodniuk kelljen. Eltod képzelni hogy ehhez mennyi energia és önuralom kell és mindez csak azért hogy ilyen Te-félék-nek megfeleljen?
2013. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
38%

Óóóó pont ismerek egy ilyen srácot :)

170 cm 60 kiló ronda, ultragyökér sőt még büdös is...

Mégis lenyúlta a kiszemeltemet...

XD

2013. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Aqrvaéletbe! Büdösen, gizdán, bután, és még egyszer büdösen hogy a ........ sikerült barátnőznie?!
2019. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!