Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oda vagyok érte! Egy szinttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda vagyok érte! Egy szinttel szeretnél tovább lépni! Hogy csináljam hogy a legjobb legyen? F/20

Figyelt kérdés

Eddig 4 randink volt. Első kettő az ismerkedős volt inkább. A harmadiktól pedig valami megváltozott. Sokkal közvetettebb lett a beszélgetés és voltak érintések amikből éreztem, hogy itt több van!! :) Jövő héten lesz a következő (5. alkalom). Szeretném ha most már össze is jönnénk ! Bármit megadnék érte tényleg szeretem! Arra gondoltam hogy viszek neki vmi kis kabalát vagy hasonló dolgot és elmondom és megcsókolom! Vagy ne így? Akkor hogy? Picit félek de bármit megteszek értee!!

Köszi a segítséget!


2013. márc. 29. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs szükség külön ajándékra, mond el amit érzel, az bőven elég :)
2013. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak lassan az agarakkal.. :D Figyeld a reakcioit a randi kozben vagy vege fele, ha ugy latod, hogy tiszta a terep megcsokolod. Nem mondasz neki semmi olyat, hogy szereted, lehet elmenekulne.. Megalltok seta kozben, fele fordulsz, mondasz neki valami szepet (pl. tudtad, hogy amikor meglattalak, mar nem volt menekves, teljesen elvarazsoltal?) elmosolyodik, csoook. Vagy nem mondasz semmit :D valassz
2013. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah es ajandek.. nem kell.
2013. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! :D Hát hajrá nekem :)
2013. márc. 29. 19:38
 5/5 RaZeR1912 ***** válasza:
5 randin nem igazán kell semmiféle ajándék
2013. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!